Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Itt járt a védőnő és poros...

Itt járt a védőnő és poros volt a dohányzóasztal. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Ma hirtelen felbukkant a védőnő nálunk. Van egy üveg dohányzóasztalunk amit minden nap letörlök,mert iszonyatosan ragad rá a por és persze ez rögtön látszik is rajta. De ma a védőnő érkezése előtt sajnos nem érkeztem még letörölni. Ugye emiatt nem fogja azt gondolnihigy koszban élünk?

2016. nov. 18. 16:15
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*azt gondolni hogy
2016. nov. 18. 16:16
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

DE!

Szerintem már szólt is, hogy a kórházból már haza se viheted a gyereket! Köztudott, hogy mennyire odafigyelnek ma Magyarországon a gyerekvédelemre.

2016. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem,nyilván látta,hogy rend van, minden más tiszta.És lehet,hogy fel sem tűnt neki a dohányzóasztal.
2016. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Ugye ezt te se gondoltad komolyan?

Ha igen, akkor kéne egy kis kikapcsolódás...

2016. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2 a szarkazmust ☺ Nem vagyok magyar állampolgár,nálunk otthon nincs védőnői szolgálat így nincs vele tapasztalatom ezért kérdeztem. Ugyanis ez az oldal arra való 😉
2016. nov. 18. 16:19
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
kerelk nyisd ki a magayr sajtot ehezo fazo mocskos geyrekek fenykepevel talalkozol Ahol nincs dohanyzoasztal
2016. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Jajj dehogy is... egy normális védőnő tudja hogy baba és pici gyerek mellett képtelenség patika rendet tartani, hiszen a gyerek az első. Én is az vagyok, ilyet észre se veszek, nem a takarítás minőségét megyek ellenőrizni, hanem a gyerek fejlődését.
2016. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
A védőnő már keresi a helyet az árvaházban a szegéééény kisbabának, akinek poros dohányzóasztalnál kell dohányoznia.
2016. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

5: Nyitott szemmel járj körbe egy pár lepusztult környéken, hogy milyen körülmények közé járnak ki a védőnők. Szerinted ott nincs por?

Kiment hozzátok, mert ez van a munkaköri leírásában, gondolom volt nálad kemény 2 percet, látta, hogy minden rendben, és ment tovább. Listán pipálta, fizetést megkapja érte, pont.

Nem fog róla 2 oldalas jelentést írni, hogy poros volt a dohányzóasztal, amit meg egyébként naponta letörölsz.

Gondolom, nem 2 centi vastagon állt rajta a por.

Viszont ha ilyen szinten rendmániás vagy, akkor előre szólok, hogy egy totyogó gyerek mellett meg fogsz bolondulni!

2016. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon rendmániás,csak ez az asztal zavar mert ablak alatt nagyon lászik ha poros, mindegy is 😂 Egyébként "átlag"rend van a lakásban. Ma járt a védőnő először nálam kb fél órát volt itt. 20 hetes a pocaklakó 😊
2016. nov. 18. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!