Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 34. Heti ultrahang nektek is...

34. Heti ultrahang nektek is kb 3 perc volt?

Figyelt kérdés

A 12. Es 20. Heti utlrahang kb 15-20 perc volt, kaptunk kepeket, es nagyon kedves volt az orvos.


Most egy masik orvos volt, elegge bunko es kevesebb mint 2 perc alatt lemerte a baba mereteit es 1 percre odaforditotta felenk a kepernyot hogy lassuk a babat. Egy kepet nem kaptunk es nem is fenykepezhettuk le a kepernyot, mert azt mondta illegalis :(


Nem is nagyon kerdezhettunk semmit mert mar kuldott is el minket, szinte a varoteremben toroltem le a hasamrol a ultrang gelt.


A kerdesem, nektek is rovidebb volt a harmadik ulrahang? A baba sulyan, meg fejkorterfogat, hasatmero, femur hossz melle kaptatok mas adatot is? Pl hany centis?


Menjek el magan ultrahangra szerintetek?


Elore is koszonom!


2017. nov. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én magándokihoz jártam, 4 hetente találkoztunk és mindig volt UH. A két nagy, illetve a 0., terhességmegállapítós UH kivételével mindegyik rövid volt, 5-6 perces. Fejkörfogat, combcsont, haskörfogat, pici szívhanghallgatás, illetve az áramlásra ránézett mindig. Meg a lába közét vizslatta minden alkalommal kb a fele időben, mert mindig úgy fordult a kislányunk, hogy semmilyen irányból nem lehetett látni. :D


Egyébként tündér a doki, mindenképp hozzá szeretnék járni a következő babáknál is majd, de a 12 és a 18 hetes UH-k kivételével ő sem zaklatta sokáig a babát. :)

2017. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az összes ennyi volt kb, csak én nem láthattam a monitort sem
2017. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oh, okes ertem. Akkor ezek szerint szerencsenk volt az elso ketto ultrahangnal.

Koszi hogy irtatok :)

2017. nov. 13. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 12. és 20. héten genetikai nagy ultrahang volt, amikor jobban megnézik a babát. A többi pár perces szokott lenni.
2017. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okes, megnyugodtam ;) kosznom megegyszer a valaszokat
2017. nov. 14. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 18. heti UH is max. 2 perc volt és lehet, hogy ezzel sokat mondtam :(
2017. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KulGery ***** válasza:
Maga a vizsgálat pár perc. A monitor tartalma tényleg titok. Néhány esetben illetve néhány doki kiszolgálja a "szociális" igényeket, azaz megmutatja, mit csinál, hogy néz ki a baba, kinyomtatja, vagy akár CD-re írja. Illetve van ahol ezt külön szolgáltatásként pénzért kérhetik. A magánrendelőkben meg "alap".
2017. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 18. heti volt 15-20 perc, de azért mert a drágaságom úgy összekuporodott, hogy nem lehetett a combcsontját lemérni, így az orvos eléggé sokáig zaklatta. A többi nekem is pár perc volt, de nálunk velem szemben a falon van egy monitor és lehet nézegetni, képet soha nem kértem, mert számomra nincs értelme, majd lesz kép róla ha kijött, eléggé borzasztó képeket csináltak azokkal a gépekkel:(
2017. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12, 18, 28, és 36 hetes uh is max 2 perc volt. Ezen kívül nem volt ultrahang, mert a magán orvosomnak nem volt uh gépe. Fej átmérőt, kerületet, has kerületet néztek, 12 hetesen nyaki redőt mérték és hogy van-e orrcsont. 36 hetesen áramlást. 18 hetesen még pár szerve vilt felsorolva, hogy épnek látszanak.
2018. márc. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!