Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mennyi ideig tartott a...

Kinél mennyi ideig tartott a 18-hetes genetikai ultrahang? Mert nálam 2-perc szó szerint.

Figyelt kérdés
Dél pesti Jahn Ferencben voltam,eljött velem a párom is lemérte az ídött amíg bent voltam,és nem hitt a szemének mikor 2-percen belül kijöttem.megnézte a magzat vizet a lepényt megmérte a fejét hasát combcsontját és kész.Én azt hittem a belsőszerveit is megvizsgálják.ez mindenhol így megy?
2009. máj. 22. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindent megnézett, amit ilyenkor kell. Nyilván jó helyzetben volt, könnyű volt bemérni. Miért kellett volna húznia még az időt?
2009. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szia.Hát nálam is ennyi volt, szó szerint.Le is voltam döbbenve rendesen.De megnézett mindent, de a futószalagnak ugye mennie kell.A saját dokim az jó sokáig meg szokta nézni, az a lényeg.
2009. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 30 perces volt, amit megkaptunk dvd-n. Nem babamozi volt, hanem a 18 hetes genetikei ultrahang. Azóta voltunk kétszer babamozin, és ott mondta a szonográfus hölgy, hogy sajnos ők nagyon sok rendellenességet szűrnek ki a mozi alkalmával. A 2 perc nagyon rövid idő arra, hogy mindent alaposan átnézzenek.
2009. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sztem, ha megteheted menj el valahova 4d uh-ra ahol alaposan megvizsgálják a kicsit, mindenét.Ez talán a legfontosabb uh itt mindent megkellene nézni, mindenről 100% megbizonyosodni, h rendbe van! Bár remélem, h csak nagyon tudta a dolgát, és csak nem írta le a dolgokat és csak azért volt ilyen , mert sokan vannak ezeken a helyeken, de akkor sem megnyugtató egy kismama számára, nekem legalábbis nem volt az.

Ne érts félre tuti minden rendbe van. Csak mióta én is igy jártam és h 2 perc volt a vizsgálat és elmentem 4d-re és ott derült ki h beteg a baba, ott megfogadtam, h ha 1x lesz még babám, h elmegyek több helyre akkor is ha több a kiadás evégett.Az egészség a legfontosabb.

Boldog babavárást neked.

Akinek nem tetszik a véleményem lehet lepontozni:)

2009. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,szerintem is ez az egyik legfontosabb ultrahang vizsgálat,és elmegyek 4D-re is mindenféleképpen.
2009. máj. 22. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

ugyan itt voltam és pont így történt a vizsgálat, amikor megkérdeztem, hogy látszik-e fiú vagy lány azt mondta a doki szó szerint, hogy ilyen hülyeségekre nem érek rá.

délig sírtam, aztán a férjem nem bírta nézni, és soron kívül fogadtak egy magán klinikán, ahol 15 ezerért 45 percig nézték a babát, kaptunk fényképeket, dvd-t.

És megmondták, hogy kisfiú.

Aznap még este is sírtam!

Alexander most 11 hónapos. :)

2009. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20 perces vizsgálat volt, átlag ennyit szánnak egy mamira. Mondjuk ez vidék, talán nem vagyunk annyian.


2 alkalommal voltam, mert drága kismókusom hason fekve aludt, így az arcocskáját képtelenség volt megnézni. A második már csak 10 perc volt, mivel az addigi eredményes dolgokat nem nézték újra.


Itt egyébként nem csak a tarkóredő, pofácska, orrocska, és csontokat nézik, hanem a belső szerveket is. Minden megvan-e, helyén van-e.

2009. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én most voltam az István kórházban Budapesten.6-an voltunk 13.órai időpontra rendelve!!!Én 3 percet voltam benn.Hazafele olvastam a papírt,hogy "köldökzsinórban 3 ér"-ezt nem tudom mikor nézte,mert nem is mondta.Elmutogatta a gerincet,agyat,szerveket,de köldökzsinórról szó nem esett.Szerencsére 2 héttel előtte voltam 4D-n ahol minden rendben volt.

Boldog babavárást!

20hetes pocis

2009. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 19 hetesen voltunk, kb fél órát voltunk bent, és a doki mindent elmagyarázott a páromnak is és nekem is. Mi nem magánrendelőbe járunk, hanem az sztk-ba, de itt nagyon kedves a doki, mert nem érdekli mennyien vannak a váróteremben. Előttünk is mindenki olyan sokáig volt bent.

két hét múva kell visszamennem, azaz jövő csütörtökön, mert nem látta a baba hólyagtelítődését, aztmondta valószínű most ürítette :) , de azért azt szeretné látni.

Úgyhogy remélem meg tudja nézni csütörtökön, és meg is mutathatná magát a picike, mert még nem tudjuk hogy fiú e vagy lány.

2009. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nálam ilyen belsőszerveket nem nézet pedig én is úgy tudom ezeket kellet volna vizsgálni.ilyen 4-üreg a szívnél hasfal záródás stb.ja azt nem is írtam ki hogy mikor ki jöttem nem is köszöntek pedig én hangosan és érthetően köszöntem.ez annyira nem is érdekelt csak furcsáltam.
2009. máj. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!