Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesgondozasnak csak a...

Terhesgondozasnak csak a vedonohoz jaras szamit vagy a nodoki latogatas is? Anyasagi miatt kerdezem.

Figyelt kérdés
32.hetben vagyok es a vedonotol csak 2 pecsetem van, nodokinal viszont eleg sokszor voltam. Az anyasagihoz meg kell a 2 vedonoi pecset vagy beleszamit a magan nodoki pecsetje is?
2017. dec. 24. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A terhesgondozas fogalma ott van a kiskonyved elejen, a legelejen kívül. Vagyis h kik végzik


Háziorvos

Nőgyógyasz

Fogorvos

Védőnő

2017. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugytudom 4 kell össz vissz es nincs meghatározva,h kitől. De még 2x simán eljuthatsz vedonohoz ha annyira kéne a pecsét.
2017. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A védőnőd adja ki az igazolást, tőle kérdezd
2017. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VeDi84 ***** válasza:
Bocsánat az értetlenkedésem miatt... 32 hetes vagyok én is. Havonta járok dokihoz (innentől kezdve sűrűbben). Minden egyes alkalommal el kell mennem a védőnőhöz is, mielőtt orvoshoz megyek. Ez máshol nem így működik?
2017. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg a korházba a zárójelentéssel együtt adták az igazolást,nem a védőnő. És nem a védőnőtöl kellett 4 pecsét,hanem a nőgyógyásztól. Amugy itt ugy van h minden honapba egy nap kijön a doki (nem fogadott) és a védőnő előtte lemér,stb, aztán a doki megvizsgál
2017. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4es eddig nekem is ugy kellett. De azt mondta a vedonom h nem kell minden heten mennem (ha csak nincs vmi újdonság) elég 2 hetente doki/nst után
2017. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kormányrendelet van rá, hogy a védőnő adja ki. Igénylésnél más igazolást el se fogadhatnának. Egy szigorúbb ügyintéző vissza is dobja hiánypótlásra.
2017. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!