Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor érdemes először orvozhoz...

Mikor érdemes először orvozhoz menni?

Figyelt kérdés

6+6 vagy 7+6 napon?

Hetente egyszer rendel délután az orvos akihez mennék és nem tudom érdemes e kivárni még wgy hetet vagy a hatodik hét is jó már.

Ha mégis minden igaz a ciklus közepén a 14. napon volt ovum, szóval a hét igy megfelelő.

Ti mikor voltatok első vizsgálaton?


2018. jan. 25. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idősen már teljesen mindegy. 6. héttől van szívhang onnantól tud papírt adni hogy élő terhesség.

Én a 8. héten voltam pl.

2018. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 7.héten mentem a megszokott dokihoz aki akkor azt mondta hogy cisztám van.... tudtam hogy várandós vagyok, mondtam is neki hogy pozitívat pisiltem, de azt mondta hogy ez nem az... Aztán másnap orvost váltottam és bizony ő is mondta hogy itt egy baba várható :)
2018. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is 7 hetesen mentem.

Az első vizsgálatokat 12. hétig célszerű elvégeztetni. (vérvétel, fogorvos, háziorvos..)

15+5 kismama

2018. jan. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!