Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bp a Szent Margit kórházban...

Bp a Szent Margit kórházban volt már valaki a du fizetos genetikai uh?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem a genetikai uh ről. Igaz H 4d uh csinalnak? Látták e a baba nemet? És H kaptatok e képet a picirol?plusz H ott veszik le a kombinált teszthez a vért vagy a terhesgondozoba?
2018. márc. 8. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten 4d-t kértem minden alkalommal, mikor oda kellett mennem. Először megnézték a fontos dolgokat sima uh-al, aztán váltottak 4d-re. Olyan 20-30 perc volt. Kaptunk dvd-t fényképekkel és az uh videóval (azzal amit te is látsz közben a monitoron). A vért ott vették le tőlem.


Őszintén szólva a 30. hétig nincs nagyon értelme a 4d-nek, alig láttunk valamit, a nemét egyáltalán nem, bár a baba nem is akarta megmutatni.

2018. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a margitot, nagyon bunkók (ott szültem). Helyette viszont teljes szívvel ajánlom a G1 intézetet. 32 hetesen voltunk 4D-n, megmondták a baba nemét is, bár mi már akkor 100%ra tudtuk.
2018. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem nagyon normálisak voltak és mindig lehetett a következő alkalomra is időpontot foglalni (Tb támogatottra is), tehát nem kellett emiatt külön telefonálni.

A kérdésre válaszolva volt, hogy nem egy hanem két képet is kaptunk amit ott helyben nyomtatnak ki a te választásod alapján. Emellett az egész vizsgálatról készül dvd felvétel, amit szintén megkapsz+ 1 Cd, amin a vizsgálat közben készült képek vannak. 20-30 perc egy vizsgálat, váltogatják a 2D és 4D közben. Folyamatosan mondják és mutatják, hogy mikor mit vizsgálnak a babán. Ha mutatja magát, akkor megmondják a nemét, nálunk már az első alkalommal megmondták hogy lány lesz. A vért helyben leveszik az UH után, ugyanabban a szobában, nem kell menned sehova.

2018. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vért azt a kezemből veszik ? Vagy azt hallottam hogy a hasambol veszik le
2023. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom kézből. Nekem onnan vették
2023. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!