Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pár napja folyamatosan azt...

Pár napja folyamatosan azt érzem, hogy állandóan kemény a hasam. Ma mondtam nögyógyásznak, azt mondta ha folyamatos az nem lehet keményedés. Akkor mi lehet? 25 hetes km

Figyelt kérdés
Nő a hasam és feszül? Vagy mitől? Puffadásra vettem be espumisant, attól se lett jobb. Babát se gondolnám, mert egész területen érzem szinte, mindenhol nem lehet ott (gondolom).
2018. márc. 14. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. héttől voltak keményedéseim, elég kellemetlen volt, de nem fájdalmas. Jó sok magnéziumot szedtem, attól általában oldódott. Pihenj, amennyit csak tudsz!
2018. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok. Csak most látom, hogy írtad, h állandóan érzed. Akkor az valószínűleg tényleg csak annyi, hogy nő a méhed, feszülnek a szalagok. A klasszikus keményedések hullámokban jönnek, összetéveszthetetlen.
2018. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az orvos is ezt mondta. Remélem akkor csak a növéstől van..
2018. márc. 15. 07:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Magnerotot szedj 3-6 dbot egy nap nézd meg hatha jobb lesz.
2018. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alapból 3x1 magnerotot szedek most. Többet egyelőre nem akartam, mert nehogy ha rendes görcs meg kemenyedes lesz, akkor meg ne használjon már, mert hozzászokik szervezetem vagy valami.
2018. márc. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!