Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Holnap lesz első terhesgondozá...

Holnap lesz első terhesgondozásom! Mire kell készüljek?

Figyelt kérdés

Jan.15-20 közt volt meg valamikor.Pontosan nem tudom.

Kétszer voltam orvosnál egyszer klinikákon egyszer a sajátomnál a baba szépen fejlődii most 9 hétben vagyok.De azt ne kérdezzétek hány napos igy pontosam nem tudom meg nem is ez a lényeges szerintem.

Szóval úgy nagyjából kövi hét elején töltöm a 10.hetet

Mire készüljek ha azt mondták pisit vigyek magammal.?

Elevitet szedek most az egy nagyon jó vitamin.

Mikor csinálnak vérképet?

Meg most milyen vizsgálatok jönnek?

12 hees uhra hova utalnak be?

Ha kisvárosban élek itt szerintem helyileg nincs is ilyen gendiagnosztika..


2018. márc. 22. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Helyileg most pesten élek de ide vagyok bejelentve vidékre.

Itt kell mennem terhesgondozásra is.

A további vizsgálatok hogy lesznek ha pesten tartozkodom de ide kene jarnom?

2018. márc. 22. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a védőnőhöz a dokitól kapott papírral. Kitölti a kiskönyvet, ad egy csomagot. Olyanokat fog kérdezni, h voltál-e már terhes, apuka neve, foglalkozásotok, cím, telefon, e-mail cím, melyik fokihoz jársz, stb. Súlyt mér, vérnyomást és a vizeletbe belemárt egy papírcsíkot. Cukrot, bacit és fehérjét “keres”, remélhetőleg egyik sem lesz benne.


Nálunk a védőnő adja a labor beutalót, valahol a nőgyógyász. Laborban vérvétel + vizelet. Uh-hoz elég egy sima, mezei uh gép, nekem a magándoki csinàlta végig, az sztk-ban nem is voltam nst-ig (ez a 36. héttől van).


Védőnőhöz ahhoz menj, akié az a köruet, ahova hazaviszed a babát majd, tök mindegy, hova vagy bejelentve. Doki szabadon választható. 😊

2018. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Milyen csomagot?

Bocsi de ezt nem értem

2018. márc. 22. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Újságok, szórólapok, ilyesmik.
2018. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!