Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Spanyolországban milyen a...

Spanyolországban milyen a terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Mit néznek, vizsgálnak, melyik héten?

Vannak külön kismamatornák, esetleg amolyan betanulás pl. pelenkázni, hogy kell meg ilyenek?

Kellenek valamilyen papírok?

Első baba lesz szóval nemigazán tudom mi vár rám, mit kell elintézni.



2018. márc. 26. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

2 gyerekem szuletett itt es altalanossagban azt tudom mondani, hogy teljesen rendben van, odafigyelnek az emberre. Az egyetlen ami nagyon "idegesito" tud lenni, hogy tb alapon uh csak a 12. heten van uh, addig nogyogyasz nem latja a kismamat (kiveve ha maganhoz megy). Alapesetben 3 uh van, tobb vervetel, cukorterheleses is. Van ilyen szulesfelkeszito is, hol rengeteg hasznos infot mondanak tenyleg. En csak segitokeszseget es empatiat tapasztaltam mindket terhessegemnel. Igazsag az is, hogy itt -gondolom ezzel tisztaban vagy- kb minden provinciankent elter, igy nem tudom hogy mashol is pont igy van-e mint ahol en lakom.

A korhazakkal is 100%-ig elegedett voltam ahol szultem. Mindig osszeteszem a kezem hogy itt szulhettem, amikor hallom a sok negativ elmenyt a magyarorszagi allami korhazakrol.

Papirok alatt nem tudom pontosan mit ertesz. A te irataid, NIE szamod (gondolom van), itteni tb kartyad kell.

Most igy hirtelen ennyi jutott eszembe, mar 3 eves a legutolso elmeny ugyhogy kicsit megfakultak az emlekek hogy mikor miket es hanyadik heten neznek pontosan. Ha konkret kerdesed van esetleg; irhatsz privit ha gondolod.

2018. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!