Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik budapesti kórházban...

Melyik budapesti kórházban van lehetôség ctg/nst gép bérlésére?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy lehet valahol, csak nem emlékszem, hol. NEM magán intézmény volt.

Azt hiszem e-mailen lehet elküldeni az eredményt a dokinak, hogy leokézza.

Tudja valaki?


2018. jún. 5. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd a dokidat, neki tudnia kéne. Gondolom neki küldenéd az adatokat. nem?
2018. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én most itt kérdezem, ha megengeded
2018. jún. 5. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Honvéd
2018. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Használtad esetleg?

Érdekelne, hogy pontosan hogy mûködik. Már nem a gép, hanem a kommunikáció az orvos felé pl.

És hogy mennyiért lehet bérelni.

2018. jún. 5. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Salgòtarjànban az èn orvosom kiadja minden kismamàjànak ingyen. De nem minden doki, azt hiszem csak ő. Ő az osztàlyvezető egyèbkènt.

Működèse: 20 percig megy, közben ugye nyomkodsz, ha mozog. Kèsz vagy vele, visszateszed töltőre, ès ő automatikusan küldi az orvosnak a mèrèst. Nem tudom, hovà, szerintem e-mailben. Majd a gèpre jön vissza a vàlasz. Hogy rendben van vagy ismètelj vagy menj be a kòrhàzba.

2018. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, bár parázós kismama voltam, nem haszánltam. Igazából nem is tudtam még akkor, hogy lehet bérelni.

Ha nem volt olyan problémás előzmény egy előző terhességnél, vagy nincs rizikód, mint pl. egy magas vérnyomás, akkor lehet, hogy a kismama agyára is menne az állandó mérés. Persze attól függetlenül az összes olyan kütyü hasznos, ami (gyermek)életet menthet!


Itt kb 50 ezer/hó kerül és neten tudod megrendelni...


[link]

2018. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,


A bérlést arra az idôszakra értettem, amikor már egyébként is kell menni. Elôtte nem zaklatnám én sem. Az elsô terhességemnél fél napokat ültünk a kórházban a férjemmel, de hallottam akkor, hogy van, ahol ezt otthonról is engedik - ezek szerint a Honvédban.


Pici gyerekkel praktikusabb lenne, ha meg lehetne oldani.

2018. jún. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!