Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom utolérni a fogadott orvosomat?

Figyelt kérdés
Csak telefonon tudnám őt elérni, de nem veszi fel, nem hív vissza, vagy csak több próbálkozás után. Tudom, hogy nem csak én vagyok az egyetlen munkája, de akkor is, kicsit elbizonytalanodom.
2018. jún. 12. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem UTOLérni hanem ELérni akarod szerintem.


Másrészt a helyedben keresnék megbízhatóbb orvost, mert ha sosem elérhetö, akkor nagy valószínüséggel akkor sem lesz az, amikor fontos lenne.

2018. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Mivel a végén vagyok már, nem tudok/ szeretnék mast fogadni.


Az utolérni telefonon kifejezés pedig abszolut helyes kifejezés.


35 hkm

2018. jún. 12. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért keresed,min bizonytalanodsz el?

Én is sokadszorra érem el az enyémet és van,hogy ö sem ért el engem egyből.

Második babám születik nála, programozott császárral,ha bármi történne bemennék a korházba és legfeljebb onnan behivják.


A korház számát mindig felveszi.


De ha smst küldesz neki arra sem válaszol?

2018. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem se veszi fel mindig, de tobbsegeben kuld egy smst hogy fontos e vagy majd visszahiv vagy hivjam ekkor es ekkor.

Dokik, kiszamithatatlan az eletuk, en volt hogy egy napot ultem korhazban mert o volt ugyeletes doki es mutobol mutobe jart, pisilni nem lett volna ideje nem hogy telefonozni.

2018. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy gondod van, menj be a kórházba, haladéktalanul.


Egyébként persze, az orvosoknak egymillió dolga van, attól, hogy van magánrendelése, még keményen ügyel a kórházban éjjel-nappal, műt egész délelőtt/délután. Ne hidd, hogy direkt nem veszi fel.

2018. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, most megnyugtattatok. Picit egyébként is hajlamos vagyok bebeszelni magamnak, hogy direkt nem veszi fel, ezért is bizonytalanodtam el. Köszönöm mindenkinek!
2018. jún. 12. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!