Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy nem tudom kifizetn...

Lehet, hogy nem tudom kifizetni a szülést, a fogadott orvosomat. Lehet szétmegyünk a párommal is és . A lényeg, hogy kerülhetném ki azt hogy nem hívom szülni?

Figyelt kérdés
36km :(
2009. máj. 12. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Mióta kell fizetni azért, hogy világra hozd a gyermeked?!
2009. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg a dokidnak oszinten mi a szitu, hogy nem ellene van kifogasod, de a helyzeted elegge megvaltozott.Ha ember megerti, ha meg nem...

Konnyu szulest!

2009. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogadott dokinak kell bizony.Ráadásul a 10szeresét annak mint egy fogadás ára.Hát max amúgy megmondhatod neki,hogy nemtudod kifizetni mert nem állsz jól anyagilag ráadásul a párod is elhagy.Szerintem meg fog érteni.Mond meg neki,hogy jó lesz az ügyeletes orvos is és ne haragudjon,hogy nem őt hívod,te sem számítottál erre,de sajnos így alakult.Ennyi...

Sajnálom amúgy.A babára azért lesz pénzed(etek) ugye?

2009. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

szia!S

Ugyan már... egy fogadott szülész doki , a mai eü. rendszerben "megérti", hogy nincs egy kismamának pénze?? Meg igen , ...levezeti a szülést, aztán rá se néz többet. Azért a vigasztaló válaszok lehetnek "öszinték" , a valóság elfedésétől nem fogja senki jobban érzeni magát... Max. ilyen esetben annyit tudsz tenni, hogy az ügyeletesnél szülsz. Zsákbacica, de vagy adsz egy minimum összeget neki, vagy nem.

2009. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

utolsó vagyok.


Bocs , csak kiakadtam. Ez nem a válaszolóknak szól. Csak sajnos a tapasztalat alapján majdnem minden nődoki "elvárja" a dolgokat. Őszintén nem nagyon érdemes beszélgetni vele, nem igazán fog majd sajnálkozni a te bajodon. Ügyeletes.

2009. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
19.18-as :talan tul naiv vagyok ,dehat en meg mindig magambol indulok ki, nem akartam semmit se megszepiteni, lehet h az utolso valaszolonak van igaza :-(
2009. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

19.18 vok.Nem baj,h naív vagy én is az vagyok:)Nincs még gyerekem csak tudom,hogy megy ez az egész.Nem azért van szükség a pénzre,mert jobban érzed magad túőle,hanem azért mert különben szó szerint rád sem b@sznak.Sajnos mi rontottuk el,vagyis az első aki hálapénzt adott.Külföldön ez nem így megy,azért vagy orvos mert életeket kell mentened,vagy világra segítened.Az esküben is benne van,h nem fogadhatsz el pénzt,de bezzeg mindegyik elvárja,még a nővérek is,de ez már más téma:)

Talán egyszer majd megváltozik minden és újból nem kell pénzt adnunk azért,hogy törődjenek velünk,hiszen nekünk sem fiztnek pluszban azért,hogy gyereket szülünk,vagy napi 10-12 órát gürizünk a munkehelyen:)

2009. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy baromság, hogy 10x kell, csak rá lettek szoktatva, erre.

Ha már a mágánrendelésen az ember ott hagy egy csomó pénzt..

Én fizettem alkalmanként 9 ezret, és eszem ágában sincs 90 ezret adni még.

2009. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat. A baba legyen egészséges és ez a legeslegfontosabb, a többire meg most tojok, nincs energiám ezen filózni. Amúgy meg külföldre ment a dokim egy hétre , ő el sem mondta, egy másik kismama szólt, hogy tudom -e, pedig neki még 2 hónap van szülésig, nekem meg bármikor jöhet már ,mert 'útrakész' állapotban van. Szóval annyira nem volt képes, hogy megemlítse! A pénzem meg kellene persze!

A babára meg lesz pénzem, feltudom nevelni, amíg nem fogok melózni magamtól vonom meg pl.a kozmetikust, de utána vígan elleszünk.

2009. máj. 13. 09:48
 10/13 A kérdező kommentje:
ő 50eFt-ot kér, de most ez is sok nekem, pláne úgy hogy nem tudom együtt maradok-e a párommal.
2009. máj. 13. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!