Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Befelé növő mioma terhesség...

Befelé növő mioma terhesség alatt. Volt valaki mostanában így? Okozott gondot?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt, szerencsére semmi gondot nem okozott, bár 36. héten beindult a szülés, szerintem nem a mióma miatt.
2018. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mekkora volt? Folyamatosan nőtt? Nagyon meg vagyok ijedve
2018. júl. 5. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kifelé nő, de a dokim azt mondta,ha befelé nőne sem lenne gond, mert a baba kikerüli és nem gátolja őt a fejlődésben.


Neked lehet tőle esetleg kellemetlen érzésed, ahogy nyomja. De ez sem törvényszerű.

Én az elején sokszor éreztem, szinte folyamatosan. Feszített, szúrt. Nem fájt csak kellemetlen volt. De mostanában már nem nagyon érzem.


15 hkm

2018. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 és egy 2 cm-es volt, terhesség alatt ezek megduzzadnak, 1 éve szültem most van egy 4, egy 2 és egy 1 centis.
2018. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 cm - eresről 9 centisre nőtt ( ez mar egy nagyobb grapefruit merete ) a terhesség alatt, a hormonok miatt nő. Nem kell aggódni, ezek általában veszélytelenek és a baba bőven elfér tőlük.
2018. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben estem teherbe másodjára (az elsővel spontán vetélésem volt). A hetedik héten közölte az orvos hogy egy kb biliárd golyó méretű miómám van, mely befelé nő. A méhem hátsó falában növekedett. Eleinte bíztunk abban hogy nem bántja, de másfél héttel később elvetéltem. Belefúrta magát a nyálkahártyába. Januárban műtöttek vele. Azóta ugyan még csak negyedik hónapja próbálkozunk újra, de egyenlőre sajnos sikertelenül. Nem írtad, hol helyezkedik el?
2018. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem két miomám volt ami rohamosan nőni kezdett a terhesség elején. Kb 10cm lett a kettő. Minden uh-on megnézték a babát és ugyanannyi ideig a miomákat. Mindig csináltak fényképet is. Van egy csomó. A gyerekről csak 1. :) Aztán hat hónapos terhesség után már csak a gyerek nőtt,fejlődött. A miomák megálltak. Szülés előtt megnézték, hogy császár legyen e,de nem volt gond. 5 óra alatt simán megszültem a fiam. Egy éves volt. Most volt nőgyógyászati uh-om. 6 és 9 mm!!! A miomám. Alig látszik. Kissebbek mint terhesség előtt.
2018. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!