Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt állandóan...

Terhesség alatt állandóan visszatérő hüvelygombája volt/van itt valakinek?

Figyelt kérdés

Volt, ami segített? Vagy minden csak ideig-óráig?

Ezzel szenvedek jó ideje, az orvos által javasolt cuccok is csak időszakosan oldják meg a problémát, majd jön vissza.

A párommal is óvszerrel védekezünk, de így is visszajön :/



2018. márc. 7. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Első terhesség alatt sokat küzdöttem vele, cabesten és protexin gynophillus segített, de tübbször visszatért. Aztán szülés után mintha elvágták volna, azóta eltelt 4 év, még egy terhesség közben, mégse jött vissza egyszer sem, úgyhogy van remény, hogy a terhesség után elmúlik.
2018. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cukor rendben van?
2018. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utoljára, mikor nézték, normál tartomány alsó része.

Tsh-m volt egyedül magas, arra kaptam most gyógyszert.

Nekem ez a 3. terhességem, a 2. alatt is volt ilyesmi probléma, utána is gyakran előjött, és volt is, amivel tudtam kezelni, de az terhesen nem használható.

Lactofeel-t, Vitagyn-C-t, Candibene 200-at, és Canesten Combit próbáltam. A Lactofeel kivételével a többi nem is használt, de a Lactofeel után is 2 hét és visszajött..

2018. márc. 7. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen. És nem sikerült 30het alatt sem megoldani. Pedig mindig celzottan kezelte. Szülés után úgy eltűnt h kezelni sem kellett.
2018. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem alatt végig volt valami nyavalyám, a második alatt semmilyen probléma nem volt. Próbálj meg odafigyelni az étkezésre, minimalizáld a finomított szénhidrátok fogyasztások, a cukor a táptalaja a gombának.
2018. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!