Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Milyen gyakran kell menni...

Milyen gyakran kell menni terhesgondozásra? És az első vérvétel eredményét ki fogja megnézni?

Figyelt kérdés
Voltam 12 hetesen,ott volt a genetikai uh is. Úgy tudom,hogy 18 hetesen is lesz egy genetikai uh,ezekszerint akkor kell menni? Vagy havonta kell és 16 hetesen menjek? És mivel az első vérvétel eredményét még nem kaptam meg,ezért azt nem is vittem,bár nem is kérték. Lehet,h csak a védőnő nézi meg?
2018. júl. 14. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden orvosi vizsgálat után elvittem a papírjaimat a védőnőnek, labor eredményt a házi orvosnak is. Ők kérték. Ha csak a kötelezőkre mész, az 18-20. hét közt esedékes, de remélhetőleg jófej a védőnő és mindent elmond majd.
2018. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orvosod nem tájékoztat arról mikor szeretne látni?


Én mindig úgy távozom, hogy mondja melyik hétre nézzünk az asszisztenssel időpontot.


Az eredményeimet, megnézi a védőnőm, a dokim és a dokim asszisztense is, mivel bekönyveli a saját informatikai rendszerükbe is.


10 hetesen mondta a dokim melyik héten menjek a genetikaira, és hogy annak eredményével is melyik héten menjek vissza.

2018. júl. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magánba jársz?
2018. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem magánba járok. A védőnőt nem ismerem,csak akkor láttam mikor a kiskönyvet adta,azóta sajnos nem érem el. A doki pedig mondta,hogy 1hónap múlva találkozunk. De nem akarok úgy járni,hogy a párom szabit kér miatta,bejön velem és mégse nézik meg a babát,mert csak a 18.héten kell menni.
2018. júl. 15. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!