Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 1 hét alatt romolhat ennyit?

1 hét alatt romolhat ennyit?

Figyelt kérdés
Előző héten voltam a magándokimnál 1 es mehlepény érést írt ma voltam az sztks dokinal ő már 2-3 fokozattban érettet. Ez mit jelent romolhatott ennyit 1 het alatt ?
2018. júl. 17. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2018. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
32 +4 hetes
2018. júl. 17. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlott ennyit. Két ember vizsgálta, két külön géppel, a lepénynek nem ugyan azt a területét. Ez nem egy objektív laborvizsgálat, ránéz az orvos az UH-ra és a kép alapján, amit éppen lát, belövi valahova a lepényt.
2018. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a 2 - 3 fokban érett az korai nem ? Ugy megijedtem :/ az árlás jó volt a magándokimhoz csak jövöhèten megyek kontrollra .
2018. júl. 17. 11:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Áramlás
2018. júl. 17. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
5 hetet voltam az ikreimmel a terhespatológián szülés előtt. (Nem volt gond, csak két baba volt.) Minden nap volt vizsgálat, felváltva áramlás és CTG. 3-4 hét után rákérdeztem egyszer, hogy áll a lepény, mert hogy azt a terhesgondozóban minden hónapban osztályozták, itt meg még soha. Az orvos jót derült rajtam, hogy nem tudja, hogy a gondozóban kinek a hobbija a lepény érettség nézegetése, de hogy ez nem szépségverseny, a lepény a terhesség előrehaladtával meszesedik és kész. Ha bármi gond van a baba ellátásával, az az áramlásból, vagy a ctg-ből látszik, a lepény érettsége halál fölösleges.
2018. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak fura volt hogy 1 hét alatt ennyit romlott volna... de babával mindent rendben talált csak megijedtem mert nem mondott rá igazából semmitsem
2018. júl. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!