Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A prena tesztre tényleg...

A prena tesztre tényleg ennyit kell várni, hol lehet érdeklődni ha még 2 hét múlva sem jön meg?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden voltam és még semmit sem küldtek. Ahogy olvastam ezen az oldalon is másoknak ilyenkorra már meglett. Nem orvos küldött el, hanem önként mentem, ezért nem az orvosnak küldenék el, hanem e-mailben. Lehet csak ennyire türelmetlen vagyok. Párom azt mondja pénteken kérdezzek rá, viszont ahol csináltattam onnan is továbbküldik elemzésre valahová. Vagy várjak még vele?

2018. jún. 28. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 munkanap volt. A Czeizel Intézeten keresztül megy ki Németo.-ba az összes. Náluk érdeklődj.
2018. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En panoraman voltam, de kb ugyan az a 2. Nekem szerdai napon vettek le es az azt koveto het utani heten lett meg az eredmeny. Tehat 12 nap volt, ha a hetveget is beleszamolom.
2018. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy szerdai napon vették le a vért a Niftyhez és következő utáni pénteken, tehát 14 nap múlva volt eredmény. Jövő hét végéig szerintem nincs értelme érdeklődni, azonnal hívnak, ha megvan az eredményt, de ha megnyugtat csörögj oda.
2018. jún. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*vagyis 16 nap múlva, elírtam bocsánat.
2018. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az akkor elég sok idő akkor, mert addig megy az idő, én meg már 18 hetes vagyok. Amúgy a prenatest honlapján 4-6 napot írnak, azért is idegesít. Meg azért is,mert olvastam vmi fórumon hogy a legtöbb nőnek már egy hét alatt megvolt. A Nifty teszt az lehet, hogy tovább tart.
2018. jún. 29. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Mostanaban atlagban 2 het a prenateszt is.
2018. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma végre 2 hét múlva megjött az eredmény. Nincs Down-szindróma és fiú. :)
2018. júl. 3. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!