Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegeden kit ajánlanátok, és...

Szegeden kit ajánlanátok, és meddig van idő választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagy dilemmában vagyok. Eddig majdnem biztos voltam benne, hogy kit választok orvosomnak, de volt egy kis gond nemrég,így lemondtam róla,illetve arról is,hogy legyen magán.

Általánosan Vincze Emőkét, Pásztor Norbertet és Szabó Kornélt ajánlották,viszont róluk tudom hogy rengeteg már a páciensük. Esetleg más neveket ha mondanátok, illetve szülésznőt,árakkal is,mert az sem mindegy,hogy 130 ezer a szülés vagy esetleg 70-80 ezer. Bár nem vagyok nagyon képben, csak amit hallok.



2018. aug. 2. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Kőrösi Szilvia. Nekem ő volt/van. Nagyon rendes. Bár sokan járnak hozzá, de figyel mindenkire. Nincs fix szülés utáni meghatározott összeg. Amennyit gondolsz.
2018. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Nekem érkezik a 3.baba, és ismét Altorjay Ábelt fogadtam fel. Van magánrendelése a Noé Egészségközpontban, oda 4-5 alkalommal kell menni, sokszor a klinikára hív.Én megkérdeztem a szülés díját, van-e. 40.000,-Ft. De nagyon kedves orvos, bármikor hívhatom, mindig segít, megnyugtat ha kell :) Szülésznőm pedig Istvánfi Nóri, ő már harmadjára lesz velünk, nekik nincs fix díjuk, amennyit gondolunk,annyit adunk. Bár az összes szülésznő jó a női klinikán,de időben foglald le, ha szeretnél, mert maximalizálva van a fogadható kismamák száma a szülésznőknél!
2018. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jó :)


Szilviát kerestem a neten, de csak Makói rendelését találtam. Mindkét doki neve felmerült,de annyira bosszant hogy nemtudom egyszerűen merre induljak.


Klinikán esetleg megtalálom őket rendelési időben?

2018. aug. 2. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem választanék. Szegeden nagyon jó ügyeletes orvosok vannak, semmivel nem kapsz többet ha orvost fogadsz. Én is ugyeletesnel szültem és nagyon megvoltam elégedve. Sőt a többi orvossal is aki ott volt!
2018. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod megadom privátban a számát.
2018. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én viszont szeretnék.. Tudom hogy a folyamat ugyanaz, de mégis úgyérzem jobban esik,ha egy orvos felügyel végig,mint állandóan idegenek keze alá kerülni.
2018. aug. 2. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
A Pásztor Norbertet szívből ajánlom,annyit adsz amennyit szeretnél, nincs konkrét "tarifája", szülésznő nálunk az Istvánfi Nóri volt, nagyon kedves,segítőkész volt,pedig nem fogadtuk fel a szüléshez, de így a végén neki is adtunk pénzt, a következő babánál ugyanezt a felállást szeretnénk :)
2018. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sógornőm most szült nála, tudom hogy jó doki. Viszont kikötötte a 70 ezer Ft-ot. Úgytudom,mostmár mindenkinél.
2018. aug. 6. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen? Ezt nem is tudtam, köszi az infót :)
2018. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!