Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valamivel több a magzatvizem.1...

Valamivel több a magzatvizem.19 héten is láttak és most a 22 héten is. Mindent rendben találnak. Tapasztalatokra lennék kiváncsi! Rendben volt a terhesség és a baba végig akinél volt ilyen?

Figyelt kérdés
Mindent rendben találnak a babanál. Nem vagyok diabéteszes , nincs fertőzés semmi. Meg biztonság kedvéért szívultrahangra megyunk. Doktornő mondta, hogy 99%-bán semmit nem jelent, de nyilván aggaszt.

2018. szept. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem.ertek hozza,de ugy tudom az lenne baj, ha kevesebb.
2018. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első babámnál végig több volt a magzatvíz, rendben volt minden. Volt helye lubickolni! 😊
2018. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vége volt nehéz, mert borzaszó kemény volt a hasam a sok víztől. (Kicsi vagyok amúgy is)

Aztán a legutolsó terhességemnél meg normál mennyiségű vizet írtak a papírra, viszont amikor szültem, és kijött a baba, szülésznőm szerint mintha dézsával öntötték volna...

Nem átlagos volt, hanem sokkal több...


Semmi gondot ez nem okoz, ne aggódj miatta.

2018. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik terhességemnél volt a 19 hetes uh-nál átlagtól kicsit több magzatvizem. Küldtek vizsgálatokra, minden rendben volt. A 30 hetesnél már átlagos mennyiségű volt, de addig sűrűbben kellett uh-ra játnom. Picit nagyobb baba volt, így érezte jól magát.
2018. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Meg a szívUH hatra van. Remeljuk , hogy “ csak úgy” sok van!
2018. szept. 24. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!