Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mehetek a miskolci Semmelweisb...

Mehetek a miskolci Semmelweisbe terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Miskolcon a Győri kapuban lakom és a Semmelweisbe akarok járni terhesgondozásra, kell kérni időpontot vagy csak megyek és kivárom a sorom? Nézik a lakcímet? Állítólag a Vasgyárba tartozom, de nem akarok oda menni, a munkahelyem egy centire van a Semmelweistől, sokkal jobban tudnék járni a vizsgálatokra.
2018. okt. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy mehetsz e oda , két rendelő van körzetekre leosztva , abban tudok segíteni hogy időpontot nem kell kerni 7.00-tol vannak 8 előtt nagyon ritkán hívnak be mert egy doki van a nőgyógyra a 2 rendelőre meg még isten tudja mire de ha beindul haladós. Szerintem a védőnőd ha megkérdezed megtudja mondani hogy mehetsz e.
2018. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Vasgyáriba tartozom, de szerettem volna a Semmelweisbe menni, felhívtam őket amiatt, hogy kell-e időpont és az első kérdésük az volt melyik utcán lakom. Mondtam, hogy hol a válasz pedig az volt, hogy akkor nem is kell oda mennem, mert a Vasgyárba tartozom.. én nem kockáztattam meg, hogy eljővök munkából kivárom ott a sorom aztán mégsem fogadnak, így mentem a Vasgyárba..
2018. okt. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a Vasgyáriba tartozol,akkor nem mehetsz a Semmelweisbe,hiszen nem fognak fogadni.

Ugyan úgy nem szabadon választható a terhesgondozás,mint ahogy a védőnő sem.

Megpróbálhatod ha szeretnéd,de felesleges lesz,hiszen az első amit nézni fognak az a lakcim lesz és ott rögtön kiderül hogy nem oda tartozol és el fognak küldeni.


Ezt mondom neked úgy hogy költözés előtt állok,amit mondtam a védőnőnek is.Eddig a Semmelweisbe jártam terhesgondozásra,költözés után a Vasgyáriba fogok tartozni és a védőnő is más lesz😓

2018. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt elintézve a lakcím kártya, és úgy vállalt el a védőnō és háziorvos is, mert elvileg azt bárhol választhat az ember, kérdés vállalják-e, sztk pedig körzet szerint van.
2018. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül a Vasgyárba mentem, mert a Semmelweist én is felhívtam és elhajtottak. Hát a Vasgyár... egy kalap sz@r az egész. 8-ra odaértem kaptam sorszámot, várni kellett, ezzel nem volt a baj, mert haladt a sor. Végül 10kor kerültem be, ahol is orvos nem volt csak 2 asszisztens. Leültettek, semmilyen vizsgálat nem volt. Mint a gép átírták az adatokat a kiskönyvemből, megkérdezték, hogy hány kg vagyok, jó-e a vérnyomásom... ezeket nekik kellett volna megmérni. Megírták a beutalót a vérvételre és kiküldtek, hogy várjak kint amíg aláíratják a nőgyógyászaton lévő orvossal. Ez további fél órába telt. Megkérdeztem, hogy mikor kell ismét jönnöm, nem tudtak rá válaszolni... Hebegtek-habogtak majd azt mondták h. kb. 1 hónap... Szóval semmi értelme. Az oda-vissza utazással 4 óra alatt kaptam egy beutalót. Remek. Olvasgattam a neten ez a bizonyos Horti Lehel doktorúr nem igazán jelenik meg a terhesgondozáson. Egy 33 hetes anyuka írta, hogy még soha nem látta.
2018. okt. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!