Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mire számítsak ilyenkor...

Mire számítsak ilyenkor szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy családi Bt.-nél dolgozom, a főnököm meg én vittük az irodát. Eddig jól is ment minden, meg is beszéltük február végéig maradok, onnan csed, vagy szabi. Még megláttuk volna.

Ma mentem be, főnököm sehol. Furcsa is volt. Egy fél órára rá jött be a huga, menjek haza,ma nem lesz munka, nagy baj van. A főnököm meghalt. Egyik pillanatról a másikra, 42 évesen.

Most nem tudom mi tévő legyek. Huga is benne van a bt-ben, mint kültag. De most csak annyit beszéltünk, adjak pár napot, azt átbeszéljük a dolgokat.

Ha bezárja az irodát, 4-5 honapra engem senki nem fog felvenni terhesen. Ilyenkor mi van? Vagy a munkáltató halálakor mire lehet számítanom?

Annyit az irodáról, ez egy bt, főnököm volt a beltag, huga és apukájuk a kültag. De igazából főnökömmel ketten csináltuk a munkát.


2018. okt. 26. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, ma kezdtem a 17.hetet
2018. okt. 26. 09:34
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Most minden a családon múlik. Ha felszámolják a céget,akkor vége a munkaviszonyodnak. Senkit sem érdekel, miért történt. Ha esetleg valaki átveszi tőlük a céget, és tovább működik ugyan azokkal paraméterekkel, akkor a védettséged élni fog, továbbra is maradhatsz.
2018. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha más nem marad és megszűnik, akkor elmész munkanélkülire és így kapsz majd gyedet.
2018. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!