Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Első vizsgálat 5+2 hetesen,...

Első vizsgálat 5+2 hetesen, ne számítsak szívhangra, ugye?

Figyelt kérdés
Tudom mindig írjátok hogy nem szabad ilyen korán menni, de így adott időpontot a doki, utána 3 hétig szabadságon lesz, szóval vagy most megyek (holnap), vagy majd csak 8 hetesen. El akarok menni most hogy legalább tudjam jó helyen van stb, egy ici-picit reménykedek, hogy talán szívhang is lesz, de semmi esély rá ugye? Szívhangnak még túl korai lenne? Május 16 volt az ovum, ez tuti.
2016. jún. 5. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem lesz. Én is csak azért mentem el az 5. héten hogy tudjuk jó helyen van-e
2016. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én az 5 hetet betöltöttem, hogy szóval akkor ez elvileg már a 6. megkezdett hét, vagy hogy van ez, nem is értem :)
2016. jún. 5. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne jo helyen ?

A mehen kivuli 5 heten borzaszto nehez megallapitani

2016. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor van esélyed ha idősebb valamiért a terhesség. Korai ovuláció pl.


Általában öt hetesen még "csak" a petezsákot látja, nagy ritkán a szikhólyagot.


Nekem a petezsákot is csak hüvelyi ultrahangon találta meg, a hasin csak annyit látott hogy meg van vastagodva a méhfal.


De már annak is nagyon lehet ürülni hogy jó helyen van és ott van! :)

Három hét múlva nyolc hetesen meg már illik látnia szívhangot. Gratulálok! :)

2016. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Betöltött heteket nézik, szóval öt hetes terhes lehetsz. Ha mensi alapján nézed gondolom, de majd ultrahang alapján lehet korrigálni. ;)
2016. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem majus 15-n volt az ovum, ma vagyok 5 het 1 napnal.

Ennyi idosen szinte semmi esely arra, hogy szivhang legyen, legalabbis ha biztos vagy benne, hogy nem korabban volt ovud. Az elso gyerekemnel 5 hetesen 6 naposan mar pulzalt a szivcso, de kicsivel nagyobb is volt, mint amekkoranak lennie kellett volna. Szoval valoszinu, hogy korabban volt ovum egy par nappal, de mivel akkor nem figyeltem, igy nem tudtam.


En most 6 het 3 napra kaptam idopontot, de kesobb mentem volna szivem szerint, betoltott 7-8 het korul. De nem volt valasztas. Meg abban sem vagyok biztos, hogy akkor lesz mar szivmukodes.


Egyebkent ha betoltotted az 5 hetet, akkor belepsz a hatodik hetbe, de ez teljesen lenyegtelen. Jobban hangzik, de szivmukodes a betoltott 6 het utan indul be valamikor.

2016. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még nem mennék,ha nem volt előzőleg vetélésed,vagy nincs panaszod (pl.vérzés)! Ráérsz a 8.héten is menni,akkorra már lesz szívhang!

Ha 5. hetes vagy akkor az még csak az 5.hét! 6.hetes leszel akkor az a 6.hét.....de ez egyértelmű szerintem! Mindig a betöltött hét számít! Pl. Valaki 26+6hetes,akkor az a 26.hét!

2016. jún. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolso: a heteket rosszul irtad. Ha megettel mar egy csokit es megbontasz egy masikat is, akkor a masodik (2.) csokit eszed (akkor is, ha meg nem fejezted be).

A heteknel, eleteveknel is igy van. Aki betolti pl a hat hetet, az megkezdi a hetediket, a 7. hetben van, igy is lehet mondani. Csak nem szoktak, a betoltott hetek szama a lenyeg.

2016. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi írtam rosszul? Jól írtam!!!

pl.Ha még csak 7+6 hetes, akkor is csak 7 hetesnek számít, ugyanúgy mint, aki 7+1 hetes!!!! Mindig a betöltött terhességi hét a számít, de te is ezt írtad!!!!

2016. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem direkt irtad rosszul, csak nyelvtani tevedesbol.

Ha pontot raksz egy szam utan, akkor az megkapja a 'dik' toldalekot, megvaltozik a jelentese.

Pl 6 =hat

6. = hatodik

Mivel pontokat hasznaltal a szamok utan, igy azt gondoltam, hogy ezt akarod kifejezni.

Irtad pl a 26 het 6 napot, majd azt, hogy az 26. het.

De nem, az 26 het (betoltott), ami 27. hetnek felel meg.

Sebaj.

2016. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!