Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terheléses cukornál keverjem...

Terheléses cukornál keverjem be én a löttyöt?

Figyelt kérdés

Megvettem gyógyszertárban, amit mondtak, 75 gramm glükóz.

Elég hatalmas csomag.

Neten volt aki írta, hogy fél literes üvegben bekeverte magának előre.

Kellene?

Vagy lesz ott nagyobb poharuk?

2 dl pohárban ez gondolom nem fér.


2018. nov. 4. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hivd fel a labort, ahova mész. Nálunk pl csak vinni kell, és belefér 2 dl vízbe nyugi.

Vigyél magaddal citromos vizet(de tényleg citrombol facsard, mert ha mondjuk megiszod a lötyit segiteni.

2018. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En elore bekevertem egy 2,5 dl uvegbe egy kis citromlevel.. konnyebb volt nekem azt gyorsan megiszogatni mint a fel literes edes lottyot azt gondolnam sose fogy el. Amelyik laborba en voltam nem talalkoztam 2 dl nagyobb poharral es ott is elore bevan keverve hogy fel tudjon oldodni
2018. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De elvileg kapnod kellett egy papirt amin le van irva hogy otthon is elkeszitheted es hogyan kell legalabbis en kaptam es rajta volt az is amivel ki tudtam valtani a gyogyszertarbol
2018. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sajna nem kaptam leírást, csak annyit, hogy 75 g glükóz, semmi más nem volt rajta.

Friss citromot vettem.

2018. nov. 4. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy fél literben old fel, mert rögtön hülyeség lesz az eredmény. 3 nagyon max 3,5 dl vízben old fel. Otthon lényegesen egyszerűbb feloldani, mint helyben csapvíz hőmérsékletű vízben. De vannak laborok, ahol valamiért ragaszkodnak, ahhoz, hogy ők keverjék ki. Ki tudja miért? Én magam is laboros vagyok, és a vénázó kolléganők mindig javasolják az otthon feloldást. Hiszen így mi is gyorsabban haladunk. A citromlét nem javaslom, sajnos régi beidegződés, nálunk is az idősebb kollégák még javasolják, pedig ma már tudjuk, hogy az aszkorbinsav eliminálja a vizeletből a cukrot. De ha nincs vizelet vizsgálat, akkor nyugodtan. De amúgy simán megiható az a lötyi. Mondom ezt úgy, hogy én magam csak vizet iszom, és rettegtem a saját cukorterhelésemtől, hogy hogy fogom azt a szirupot meginni. Nem mondom, hogy finom volt, de simán megittam.
2018. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én eddig 2 külön kórházban voltam ilyenen, az egyikben ők adják a glükózt, bekeverik és előttük meg kell inni.

A másik helyen meg kell venni, de ott is ők keverik be. Egyik helyen sem lehet citromot beletenni.

Sima 2 decis pohárban keverik be

2018. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a laborban.

Az első terhességnél nem kevertem be és nem tetszett nekik.

A második terhesség alatt máshova jártam, ott meg az nem tetszett, hogy bekevertem előre.

Tapasztalat, hogy melegvízben old fel a cukrot és tegyél bele citromot.

2018. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5 az első terhességemnél nem engedték a citromot és sorra hánytuk ki. 😩

A másik helyen engedték, pont azért mert ha kijön belőlünk még annyira se értékelhető, mint egy kis citrommal.

2018. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát citrom nélkül biztosan kihányom (tesóm is kihányta, neki így nem is lett értékelhető az eredménye, így neki ez kimaradt az életébő) nem bírom az édes dolgokat, még a szörpöktől is rosszul vagyok.

Hát majd kiderül mi lesz :D


Holnap megyek amúgy reggelre, szóval már nem tudok telefonálni, de akkor inkább nem oldom fel itthon, csak viszem, és majd kiderül mi lesz.


Köszi a válaszokat.

2018. nov. 4. 19:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szabadott bekeverni


Kérdezz rá

2018. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!