Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magas ez a tarkoredo? Tobbi lent.

Magas ez a tarkoredo? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam 12.heti uh-n,ahol kiderult hogy menzesz alapjan 13+0 hetes vagyok, a baba meretei alapjan pedig 13+5 napos. (Az elso nogyogyasz lehet elszamolta eloszor) es a papiron az van hogy orrcsont megvan es hogy az NT (tarkoredo) 3mm alatt..akkor ez jonak szamit a baba mereteihet kepest ? Vahy csak hatar ertek? Kicsit beparaztam :/
2018. nov. 9. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tökéletes eredmény. Nálunk is csak ennyit írnak rá. Helyileg hol volt az ultrahang?
2018. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan mennyi? Nem mindegy h 1,2 vagy 2,9
2018. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Valóban a pontos érték nélkül tippet sem tudunk adni. Ha pl 2,5 felett van de 3 alatt az jó elvileg de én akkor már elmennék valami tesztre. Ha 2korul vagy az alatt akkor teljesen jó.
2018. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan az eredmeny nincs rairva csak annyi hogy 3mm alatt,de a doki annyit tett hozza hogy szepen fejlodik es minden megvan. Egyebkent Kisvarda
2018. nov. 9. 21:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Aggodom a piciert de azert ha a doki nem mondja h indokolt akkor nem megyek tesztekre,azert egy nemtudom hany tiz eve ott dolgozo mar sztem szolt volna ha nem jo nem?
2018. nov. 9. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Hany eves vagy? En megkérdezném h mennyi vagy elmennek egy masik dokihoz.
2018. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhivtam egy magan dokit, o azt mondta azert szoktak ugy irni mert 3mm alatt van ugyhogy ne feljek mert meg ha 3mm az sem jelent gondot mivel az a hatar es mar lassan 14 hetes a picur, es el is merhettek :) ugyhogy nem parazok :D foloslegesen meg nem megyek vizsgalatokra...akivel most beszeltem 34 eve van benne :)
2018. nov. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!