Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6,5 mm tarkoredo ertek a...

Noeszab kérdése:

6,5 mm tarkoredo ertek a babanal 13. heten, de a chorion boholy mintavetel eredmenye ma jott meg, s negativ, az nem mutatott ki rendellenesseget, tud esetleg valaki tapasztalatot, esete, hogy mi allhat meg nnek a korosan magas erteknek a hattereben?

Figyelt kérdés
Szivfejlodesi rendellt emlegetnek az orvosk nagyon de azt csak 18. hettol lehet majd latni. Van ra esely, hogy ilyen ertekkel meg minden rendben legyen a babanal?
2015. febr. 11. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy kevesebb a terhességi hét, a magzat egyszerűen ilyen adottságú. Az biztos, hogy nincs genetikai baj, ha a biopszia negatív. A szívfejlődési rendellenesség az más, független a biopsziától, és független a tarkóredő méretétől is. Ha túl nagy baj lenne, azt már látnák. Minket is vizsgáltak erre, elküldtek magzati szívvizsgálatra, de szerencsère minden rendben volt. Szerintem csak azért emlegetik, mert a szívet és sok egyéb dolgot a genetikai uh-on szokták nézni, ami a 18. Héten van. Nyugi szerintem minden rendben lesz.
2015. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Nemigazán értem! Ki mondta neked?

Gyermek kardiológusok a 12.héttöl csinálnak magzati szívuh-t és mindent látnak! Menjetek el!

2015. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2015. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, mi lett azóta... de nekem volt ilyenem sajnos:( 4,2 volt a tarkóredő, negatív lett a genetika, és a 18. heti UH mutatta ki, h a babácska szívének gyakorlatilag a 75 %-a hiányzik :((( a kamrai sövény nem fejlődött ki, össze-vissza áramlott az oxigénes és széndioxidos vér a szívében, hivatalosan szív hypoplasia a neve a betegségnek. El kellett dönteni, h mi legyen szegénnyel, életem legkeservesebb napjai voltak, amit azóta sem hevertem ki. Az orvosi javaslat a megszakítás volt, mert ugyan mondták, h műthető, de garancia semmire sincs, bármikor meghalhat, de amíg élne, az is nehéz lenne neki. Így a 20. héten vetélésindukcióval szültem meg, egy földi pokol volt, a bánatba majd belehaltam, és most is sírok, ahogy ezt írom, pedig már 3 éve... Szóval el kell menni mihamarabb, a Gottsegen-ben már elég korán tudják ezt vizsgálni, nem szabad várni, mert akár búcsú a vége, akár nem, jobb azt mielőbb tudni. 6,5 tarkóredőnél, szinte biztos h van vmi baj... sajnos:( Nagyon együttérzek veled!
2016. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!