Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek is ilyen a vedonotok?

Nektek is ilyen a vedonotok?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok… Eddig akarhanyszor voltam vedononel, havi 1x csak annyi tortenik hogy bemegyek a korhazi papirjaimbol kiirja a kis fuzetebe az eredmenyeket, kitolti a kiskonyvemet, mer egy vernyomast megmeri a sulyomat es mehetek. Ilyenkor nem szoktak reszletesebben beszelni vagy valami tajekoztatast adni a terhessegrol? Vagy majd ha mar idosebb terhes leszek akkor fog beszelgetni hosszan? Nektek hogy zajlik/zajlott?

2019. jan. 12. 19:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolso. Onnan tudom hogy a 3 vedono kozul az egyik az unokatestverem. O mondta, egyebkent nem hinnem hogy annyira jarna latogatni, mert nem sok kismamaja van. Jelenleg 38 kismama van es 3-rs elosztva ugy hogy kb havonta jarnak a kismamak az nem sok.
2019. jan. 12. 23:33
 12/20 A kérdező kommentje:
Es facebookoznak es kartyaznak a gepen akkor is mikor odamegyek, unokatesom mondta mennyire unalmas, es neki is van masodallasa mert csak 4 orat kell lennie, amugy nalunk a haziorvos is 4 oraban rendel szoval meg sem lepodom
2019. jan. 12. 23:35
 13/20 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm nem ilyen. Azzal kezdi, hogy megkérdezi, hogy vagyok aztán átbeszéljük az esetleges panaszokat, hogy mi miért van, ad tanácsot ezzel kapcsoltban. Utána beirja, hogy milyen vizsgálatokon voltam. Aztán vérnyomásmérés, haskörfogat, súly mérés, szívhangot hallgat és vizeletet is néz. Végül megbeszéljük, hogy a következő találkozásunkig milyen vizsgálatokra kell mennem. Mindig úgy enged el, hogy hívjam bármi panaszom van.:)
2019. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Tolem egyszer kerdezte volt e problema, mondtam neki hogy vannak napok mikor egesz nap hanyok es felallni is alig birok, erre annyit mondott termeszetes dolog. Na hat koszonom ki lettem segitve, nyilvan a terhesseg velejaroja de azert megiscsak mondhatna tobbet.

Jo nektek hogy ilyen vedonotok van az enyem egy igazi munkakerulo,sajnos

2019. jan. 13. 09:20
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
Az unokatestvéted is ilyen hozzáállású védőnő? Ha nem akkor miért nem tőle kérdezel inkább? Gondolom vele nem csak munkaidőben tudsz találkozni.
2019. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az unokatestverem kb 1 eve van ott mert akkor szerzett diplomat. O meselte mennyire unalmas es mashova nem jarnak ki, tole szoktam tanacsokat kapni viszont ritkan talalkozunk. De ha mar kaptam egy vedonot orulnek ha foglalkozna velem es a tobbi kismamaval. Es sajno utca szerint nem az unokatesomhoz tartozom, annyi hogy o segitene es nezne szivhangot stb de nem annyira rutinos meg mint az en vedonom aki sok eve benne van
2019. jan. 13. 11:56
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod akkor tegyél panaszt az ÁNTSZ-bél a vezető védőnőnél.
2019. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem teszek nem akarok neki rosszat csak mert nem jol vegzi a munkajat, csak annyi bosszant hogy nem is erdekli es mar rutinbol csinal mindent felebe harmadaba
2019. jan. 13. 19:13
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanennyit csinal +vizelet izsgalat, bar tole nem is varok tobbet, minden egyebet a nogyogyaszommal beszelek meg
2019. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Haskörfogat mérés ugyan nem volt, de vizeletet testsúlyt nézett. Szívhangot tudott volna nézni, javasolta is,de nem kértem. Megkérdezte,hogy vagyok,tájékoztatást is adott a terhességi koromnak megfelelően.
2019. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!