Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » NST-re járhatok másik korházba?

NST-re járhatok másik korházba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem abba a korházba fogok szülni,ahova megyeileg tartozom.

Az lenne a kérdésem,hogy járhatok e mégis NST-re abba a korházba ahová tartozom,ha nem ott fogok szülni? (Lehet nem vagyok elég érthető) Tehát, magán nőgyógyászhoz járok vizsgálatokra,de a magánrendelésén nem tudja elvégezni a fájásmérést,így elkelenne járnom abba a korházba ahova egyébként ő rendel(sztk). De egyrészt megyeileg máshova tartozom,és 30kmrel közelebb is lenne nekem a másik korház, így szerintetek járhatok NST-re a megyémben lévő korházba,vagy kötelező abba ahol szülni fogok? Nyilván megfogom kérdezni az orvosomat is,amint megyek hozzá! :) Köszi előre is!


2019. jan. 15. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, járhatsz. Amikor én jártam, egy másik csajszi is a Kecskeméti kórházba járt NSTre de Pesten szült valahol.
2019. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2019. jan. 15. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Énsem ott fogok szülni ahova amugy tartoznék. Viszont egyszer elmentem a körzeti kórházba mert az 25kmrel közelebb volt és ki lettem osztva hogy mit képzelek, menjek oda ahol szülni fogok. Szóval szerintem ez is kórház függő, ezek szerint.
2019. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keszuleket is lehet mar berelni, igy otthon is merheted.
2019. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem is igazán kórház függő, hanem doki függő. Ismerősöm is Pesten szült, de Kecskemétre akart NSTre járni, de az éppen ügyeletes, kedves doki elküldte. Magándokija pedig mondta neki hogy ilyet nem tehettek volna meg vele!!
2019. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!