Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, és átjelentkez...

8 hetes vagyok, és átjelentkeznék egy másik címre állandóra, mint ahol eddig voltam bejelentve. Akkor járhatok e még mindíg ugyanabba az sztkba? . Más város lenne az új cím, de csak papíron.

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan járhatsz abba az sztk-ba,ahova eddig jártál. Csak a védőnőt kell az új városból választanod, mert ők helyileg vannak (utca név szerint) kirendelve. Boldog babavárást!

Egy szintén 8 hetes kismama

2008. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! és mindenképpen onnan rendelnének ki védőnőt?.. Győrben lenne az új állandó lakcím és Bp-en lakunk amúgy...jaajj, ne haragudj, de tiszta ideg vagyok már emiatt...
2008. okt. 9. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha átköltöztök Győrbe, akkor a lakcím kártyádat meg kell majd csináltatnod az új címetekre. Védőnőt nyilván onnan kapsz majd, mivel ő kifog hozzátok járni, mikor meglesz a pici. De nőgyógyászhoz és terhesgondozásra feljárhatsz Pestre, azt nem muszáj Győrbe áttenni. A védőnő és a terhesgondozás független egymástól .
2008. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, az első válaszoló voltam. Remélem tudtam segíteni.

Ne idegeskedj, azzal ártasz magadnak és a babának is.

2008. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

a védőnő szempontjából mindegy, hogy hová vagy bejelentve, az a lényeg, hogy hol tartózkodsz, ott kell, hogy legyen a védőnőd, mert a baba születése után ki fog menni hozzátok. nekem is kecskeméti a bejelnetett címem, de pesten élek, és itt van a védőnőm is.

29 hetes kismama

2008. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ott lesz a védőnőd ahol ténylegesen laksz. Ha a lakcímkártyádon Győr van, de Bpesten laksz akkor te bpesten kapsz a körzetben védőnőt. Az orvosnak és a védőnőnek egy körzetben kell lenni. Én is így vagyok bejelentve szóval ezt tapasztalom. Mivel a védőnő kimegy látogatni így nem fog győrből eljönni hozzád. 23 heteske
2008. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon megnyugodtam...:) Aranyosak vagytok!
2008. okt. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!