Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Táppénz? Hogy működik az...

Táppénz? Hogy működik az igazolások leadása, hosszabbítása?

Figyelt kérdés

December eleje óta táppénzen vagyok, nagyon erős görcsök és egyéb gondok miatt.

Akkor ott a kórházban ráírták a leletre hogy veszélyeztetett, utána a háziorvos kiállította a táppénzes papírt.

Azóta ha voltam nőgyógyásznál mindig vittem a leletet és írta tovább a táppénzt.


Szóval, ez végig így lesz, hogy csak 1-2-3 hetekre kapom meg a papírt, és megint csak emiatt kell bemennem? Vagy hogy működik ez máshol? Illetve akkor a kifizetés is csak részletekben lesz?

Mert elvileg ma viszem az új papírt, és azt mondta háziorvos hogy akkor máig írja. De legközelebb csak februárban megyek nőgyógyászhoz, utána hozzá. Ilyen esetben?


2019. jan. 16. 14:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
???
2019. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!