Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha a gyerekszobát újítjuk, és...

Ha a gyerekszobát újítjuk, és jön a védőnő háznézőbe a várandósság miatt, bele köthet, hogy nincs kész a szoba?

Figyelt kérdés

6 éves lányunk most velünk van egy szobában, mert a szobájában le kellett verni a vakolatot mert rossz anyag lett használva.

Viszont félidős kismama vagyok és jövőhéten jön látogatóba a védőnő.

Lehet ebből gond? Lassan haladunk, mert férjem sokat tulorázik, de mire jön a pici addigra biztos kész lesz.


2019. jan. 24. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyenért beszól vágd pofán nyugodtan! Szép tiszta babaszobát akartok, ha ebbe valami nem tetszik neki, az az ő baja! Más meg malacok közé szül, annak se szólnak! mi am az utolsó héten festettünk ki...
2019. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy minden rendben, ezzel szerintem nem lesz probléma. Ha úgy látod igen, akkor ajánlj fel neki egy későbbi időpontot, amikor már kész lesz a felújítás.
2019. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem köthet bele.

És ha egyáltalán nem lenne külön szobája? Attól még nem vehetik el a gyereket a szülőktől, ha nincs külön szobája a gyereknek!

2019. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Nem is értem ez hogy merült fel benned. Ő a baba es Te érted megy latogatni, szerintem még nem a babaszobára kíváncsi :)
2019. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél idős terhes voltam, nálunk is akkor "épült" a babaszoba... csupasz vakolatos fal vödrök létra cementes zsák az üres poros szobában szerte szét . Párom csinálta egyedül szinten munka mellett nem szólt bele és nem is szólt érte hogy még csak igy áll. Mondtam neki hogy mire érkezik a kicsi kész lesz , így is lett. Egyébként meg azt mondta hogy ő nem is azért jön hogy azt nézze hogy milyen baba bútort vagy hasonlókat vettünk hanem hogy víz gáz villany fűtés és a normális élethez való dolgok rendben vannak e.
2019. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Be se kell hívni a szobába. Leulteted a nappaliban vagy a konyhában es ennyi. A felújítás tok termeszetes dolog..,
2019. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak annyi hülyeséget olvastam össze a védőnői látogatásokkal kapcsolatban, hogy kicsit túl pörögtek. :D Bár mióta várandós vagyok, hajlamos vagyok mindent így fölkapni :)

De köszönöm a megnyugtatást.

2019. jan. 24. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha amúgy megbízhatóak vagytok, akkor semmi probléma nem lesz! :)

Azért gyököt kell vonni a negatív hírekből, az esetek döntő többségében azoknak van problémája a védőnővel, akik eleve problémásak.

2019. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!