Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6+5hetesen korai menni terhesg...

6+5hetesen korai menni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Előző héten csütörtökön már volt szívhang és akkor mondta a doki menjek el a védőnőhöz.
2019. febr. 4. 14:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Szívesen! És boldog babavárást :)
2019. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

#10 es ha valaki úgy áll hozzá mondjuk egy vetélés után,hogy jajj a fenébe minek is mentem akkor el a vizsgálatokra,minek adtam ki annyi pénzt,ha elment a baba,akkor gratulálok az olyannak.Bármikor(!!!!)meghalhat a magzat,sosem felesleges.Mi van akkor ha nincs vetélés,majd ráérősen csak a 12 .hét után megy el akárhova ahol mondjuk kiderül, hogy neki vagy a babának olyan betegsége van,amitől nem lesz életképes sokáig.

Remélem nem sokan állnak úgy hozzá,ahogyan te

2019. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem értem miért lett lepontozva a 8-as válaszadó. :( Pedig nagyon hasznos számomra amit írtál, tőlem csak zöld ment.


A 10esnek meg igen tisztában vagyok ezekkel sajnos, és próbálok pozitív maradni és nem gondolni rosszra. És igen bármikor bekövetkezhet ezt senki sem tudja hogy mi lesz, de ha pozitív erős marad az ember könnyebb minden.. Szerintem!

2019. febr. 4. 16:26
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

10-es te nagyon hülye vagy...

Így nem lehet hozzáállni a babaváráshoz. Meg amúgy is bármikor elmehete. A 6. héten éppúgy, mint a 11-en.

Amúgy meg mégis mi kerül pénzbe? A védőnő? A háziorvos? A vérvétel, ekg? Én egy büdös vasat nem fizettem ezekért.

2019. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%

A 12es is én voltam,valószínű az okos 10es pontozta le a 8as válaszomat,de nem lényeg,engem nem érdekelnek a pontok. :)

Menj csak el és ne stresszelj azon,hogy mi van ha. :)

2019. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

#10 es ha így állsz hozzá akkor természetesen bevonzod és hasonlóképpen fog alakulni.

Persze nem tudja sehogy sem az ember mi lesz előre, mert elvetélhet a kismama már a 2.-3 trimeszterbe is.

Nem kell ilyen negatívan felfogni az egész várandóságot.

A kérdezőnek pedig én 6+2 hetesen voltam védőnőnél és szintén aznap letudtam mindent, azóta itt fekszik mellettem már a kislányom, és ha én is úgy állok hozzá lehet másképp alakult volna. Csak pozitívan!!!!

2019. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

8 és 12 vagyok.

Én pedig már 19 hetes vagyok,vészes hányásban szenvedek,2 hetente kórházba járok infúzióra,alig hízok....és lám.A kisfiam makk egészséges, nagyobb is a koránál picit :) De lényeg,sosem gondoltam arra,hogy bármi baj lehet mert az is csak sresszelne.

2019. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ójajjj sajnos ez a hányásos időszak már nekem is itt van, reggelente mindig a mosdóban vagyok órákat is akár, kitartást kívánok és könnyebb hányásmentes babavárást!

Sok helyen olvastam hogyha az ember nem idegeskedik, nem gondol rosszra akkor sokkal jobb a helyzet és egy plusz aggódást is elkerül. Valóban én is úgy gondolom felesleges stresszelni, hisz ha az élet azt akarja úgy lesz!☺️

2019. febr. 4. 16:40
 19/26 anonim ***** válasza:
23%

"Amúgy meg mégis mi kerül pénzbe?"


Nem ingyenes az egészségügyünk attól még hogy nem ott kérik el tőled az árát! Ezt tényleg még magyarázni kell valakinek?

Teljesen igaza van a 10-esnek.

Abszurd 6 hetesen ugrálni és ekg-ra, vérvételre, háziorvoshoz szaladgálni, amikor ilyenkor még semmi se biztos. Egyedül egy vizsgálatnak van értelme elvégezni az első trimeszterben, az első genetikai uh-nak és a hozzá kapcsolódó opcionális vérvételnek.

2019. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sem került egy forintomba sem :D Latszik te sem vagy tisztába utolsó, hogy kinek mit kell elmagyarázni
2019. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!