Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6+5hetesen korai menni terhesg...

6+5hetesen korai menni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Előző héten csütörtökön már volt szívhang és akkor mondta a doki menjek el a védőnőhöz.
2019. febr. 4. 14:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

,,Nem kérik el ott az árát"

Istenem...ennyi segg embert te jó ég...beszéljetek csak bele szegeny lanyba hogy felesleges elmennie ,mert elmehet a baba. Ennyi negatív gyokeret

2019. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

10-es szerintem egy kismama ha elvetel netalan, nem arra gondol hogy na basszus kar volt elmenni a vedonohoz... Eleg gaz a gondolkodasod. Amugy az miert kerulne penzbe hogy elmegy a vedonohoz? 12. hetig megis mire koltene? Az megint mas hogy vonjak a tb-re. Raadasul akarmelyik heten elvetelhet vagy ha idosebb terhes akkor is barmikor elhalhat a magzat. Nem csak 12 het elott.



Gondolom neked is volt mar sok vetelesed ha igy allsz hozza, attol nem kell mas kedvet szegni hogy marpedig siman elmegy a baba.

2019. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%
19-es te sem vagy kulomb IQ szinten a 10-es valaszolonal. Kb egy huron pendultok, mind a ketten idiotak vagytok es ha ennyire negativan fogjatok fel a terhesseget akkor ajanlom az orokbefogadast vagy meg azt se. Egy no nem azert akar gyereket hogy kesobb azon kattogjon hogy ma vajon mikor vetel el, en is mar a 7.hetre mindent elvegeztette, ekg vedono,haziorvos es azota mar megszuletett a makk egeszseges kisbabam. Nyilvan aki terhes csak a legjobbakban bizik meg akinek beteg a babaja az is remenykedik, akinek egeszseges az meg plane nem gondol a vetelesre! Es nem a penzt nezik a kismamak hogy mi mennyibe kerul!!!
2019. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
Igen es nyilvan pontozzatok le, a gyerekeknek van ilyen viselkedese :) mit is var az ember
2019. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én is korán mentem védőnőhöz, mert olyan a munkám amit terhesen nem végezhetek és valamiért a munkahelyem nem orvosi igazolást kért, hanem a kiskönyvet. Semmit nem mondott a védőnő, nem én voltam az első aki ilyen korán ment. De pl mikor elmentem a magándokimhoz terhesgondozásra, akkor ő a 10. hét körül mondta, hogy ír beutalót a védőnőhöz. Mondtam, hogy köszönöm, de már túl vagyok rajta :)
2019. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
41%

Az én vedonom pl mondta is, hogy hozza nem kapnak a kismamák 10-11. hétnél előbb időpontot, mert 12. hétig elég magas a vetélés lehetősége.

És én teljesen egyet is ertek vele. Sajnos már volt egy vetelesem, műteni is kellett. Műtét előtti napon mentem volna vedonohoz 10 hetesen. Hat örülök hogy akkor nem volt meg kiskonyvem, ami erre emlékeztessen.

Aztán lehet lepontozni, meg lehurrogni 🙂

2019. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!