Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán Dr. Pap főorvos?

Nyíregyházán Dr. Pap főorvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődnek aki hozzá jár/járt mennyibe kerül a terhesgondozás? Illetve nekem azt mondta a szülésért semmit, vagy amennyit gondolok.Tudom mi a szokás, de számomra az rengeteg.Ti mennyit adtok, adtatok? Köszönöm a válaszokat.

#terhesség #Nyíregyháza #nőgyogyasz #terhességi gondozás
2019. márc. 13. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A gondozás 4 hetente volt a magánrendelőben, ott eleinte 10 E volt, majd évváltás miatt emelt az árakon és lett 12 E.

A 12 hetes vizsgálat környékén volt rákszűrés is, akkor 15 E volt.

36 hetesen a kórházba kellett menni vizsgálatra, akkor nem kért pénzt.

38+0 hetesen, húsvét hajnal 3kor hívtam, hogy elindult a dolog, kb 2 csengés után fel is vette a telefont.

A kórházban nem tudtam neki odaadni (amúgy császár lett a vége) amit szántunk, (mikor adtam volna, annyit mondott, hogy a legjobbakat kívánja és kiment) így a férjem elment a magánrendelőjébe és egy képeslapba téve adtuk neki oda, mert nagyon megérdemelte. Mi - a szokás ellenére- "csak" 80-at adtunk.

2019. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Én is egy nagyon kedves embert ismertem meg benne, aki egy másik elbaltázott császár után az életem mentette meg. :) És emlékszik is rám, ami még egy plusz pont, ennyi páciens között. :)
2019. márc. 22. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!