Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » János kórházban melyik orvost...

János kórházban melyik orvost ajánlanátok (terhesgondozás, szülés)?

Figyelt kérdés

A Jánosban szeretnék szülni. Ikrekkel vagyok várandós és ha lehetséges szeretném természetes úton világra hozni őket. Ismertek-e olyan orvost,aki nem rögtön a programcsászárt ajánlaná? Minden egyéb tapasztalatot szívesen fogadok,aki ott szült. Még nincs fogadott orvosunk,de ikrek mellé szeretnék.

Segítségeteket előre köszönöm! :)

13 hkm



2019. márc. 26. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Jánosban nagyon nem tudsz mellé fogni. A szülésznők és az orvosok is elég jók! Hogy ikrekkel ki az aki neki fut a természetes szülésnek azt nem tudom.

Én sokáig feküdtem bent így nem csak a saját orvosomat ismerem. Akiket megismertem és rá merném bízni magam:

Dr. Purcsi Katalin

Dr. Hazay Máté

Dr. Szécsi Dávid

Dr. Varga Cecília

Dr. Fábián Tamás

És Soós doktornő, neki sajnos nem tudom a teljes nevét.


Én egy hónapot feküdtem bent, a közös mosdót leszámítva rendben van a hely.

2019. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dr. Hazay Mátét választottuk végül és nagyon meg vagyunk vele elégedve.:) Ha minden rendben lesz (jól fekszenek a babák,elég nagyok) akkor ő benne van a természetes szülésben.(Aminek lassan itt lehet az ideje)


28 hetes kismama

2019. júl. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!