Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

12. hét után milyen vizsgálatokat végez a nőgyógyász? Hasi UH lesz csak, vagy meg is fog vizsgálni?

jún. 3. 09:54  Privát üzenet  

A válaszok
Az első (6 hetes) vizsgálat óta csak hasi ultrahangot csinálnak nekem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 3. 09:56 Privát üzenet
Hasi UH + méhszáj vizsgálat kézzel. Ha épp esedékes a cytológiai vizsgálat akkor azt elvégzi. Az én orvosom vizelet mintát is kér ott helyben és gyorsteszttel megnézi az eredményt. Boldog babavárást! :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jún. 3. 09:58 Privát üzenet
Nekem is megnézte mindig a méhszájat is. Másképp nem derül ki, ha neadjisten nyílik.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 3. 10:02 Privát üzenet

34 hetes vagyok, egyszer sem néztek méhszájat kézzel, mert nem volt panasz

Csak hasi uh van, meg vizelet vizsgálat.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 3. 10:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

# 5/8Időpont jún. 3. 10:45 Privát üzenet
Az orvos uh-n is látja a méhszájat basszus...nem kell felnyúlnia érte!! Nekem magándokinál se hüvelyi uh, se matatás nem volt. Csak 6 hetesen 1x vizsgált meg, de akkor is hasi uh volt. Jó gépe van nagyon. Onnantól kezdve csak hasi uh.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 3. 13:01 Privát üzenet
Más az ha látja és más az ha érzi! Nyilván ezek szerint te nem is szexelsz csak egyszer mikor teherbe estél....inkább válts orvost aki alaposan megvizsgál.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 6. 08:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vizsgált engem sem, csak hasi UH volt. Azt mondta hogy szükségtelen a vizsgálat ha nincs semmilyen panasz.

# 8/8Időpont jún. 7. 10:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen vizsgálatokat végez a nőgyógyász, hogy megállapítsa, hogy ‘minden rendben’?
Rendezve van a tb-m, akkor van olyan nőgyógyász, aki ingyen el kell hogy végezze a rutin nőgyógyászati vizsgálatokat rajtam? És ha babát szeretnénk, akkor a babakihordás ideje...
A terhesség alatti nőgyógyászati vizsgálatokat elszámoltattátok az egészségpénztárnál?
Pár hónapja próbálkozunk - de nem jön össze. A nőgyógyász ultrahang vizsgálton mindent rendben talált és fél évet mondott, hogy akkor keressem fel újra- ha továbbra sem jön...
Milyen vizsgálatokat végez ilyen esetben az orvos? Van akinek el kellett vinnie a kislányát?
Az első vérvételnél milyen vizsgálatokat végeznek el "rutinszerűen" és milyen vizsgálatokat érdemes még külön kérni (mennyibe kerülnek)? Ki adja a beutalót a háziorvos vagy a nőgyógyász?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!