Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhes kis könyv csak 12...

Terhes kis könyv csak 12 héttől kell? Hamarabb is el lehet intézni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Korábban is kellhet. Nekem pl munkahely kérte, hogy át tudjanak tenni másik pozícióba, mert terhesen nem dolgozhattam az eredeti helyemen, de pl a kiskönyv beutalóként is szolgálhat, így kapásból az első trimeszteri, tehát a 12. hét előtti vizsgálatokhoz is kellhet.

A védőnő kiállítja amint viszed az igazolást a nőgyógyásztól az élő embrióról.

2019. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amint az orvos lát szivhangot és megállapítja H élő magzat van, adni fog papírokat, ami alapján a védőnő megcsinalja. Annál hamarabb semmiképpen nem lesz
2019. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már van szivhang de nem szólt semmit erről .
2019. jún. 23. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a 13 héten mentem a vedonohoz. Anélkül is megvannak a vizsgálatok, ha van beutalod. Nekem csak Vérvételhez kellett, mert a Genetikai ultrahang vizsgálatot és a sima ultrahang vizsgálatokra magán rendelésre járunk.
2019. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor még várok 12 hetes ultrahangon viszont kell vagy nem műszály?
2019. jún. 23. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó ha megvan a 12. Heti uh-ra a kiskönyv, 4 pecsét kell a dokitól a baba támogatásokhoz.
2019. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen mentem először dokihoz. Azt mondta hogy a kiskönyv legyen meg a 12. uh-ra. Pár hét múlva mentem a védőnőhöz, háziorvoshoz, már meg volt a belgyógyászati vizsgálat, labor a 12.hétre. Ezeket már meg tudta nézni a doki.
2019. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!