Elapadhat a tej?

Figyelt kérdés
6honapos a kislanyom.Tegnap csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett.Nem szeretnem megtartani a babat 5gyermeket nevelunk a parommal (o hozott 3at en 1et es van a kozos baba) Ha ezt elvetetem elapadhat a tejem?
2019. júl. 26. 10:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, a tejjel kapcsolatban bármi megeshet, lehet, hogy a műtét után ugyanúgy szoptatsz tovább mint előtte, lehet, hogy csökken a tejtermelésed, lehe, hogy a gyerek nem fogadja el. (szóval tartalékba 1 tápszert készletezzetek)

A lelkiismereti terroristákkal meg nem kell foglalkozni, ők nagyon lelkesen verik mindig - a máséval. A terhességről való döntés a kettőtök dolga a pároddal, nem népgyűlés témája...

2019. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
60%
Kiszállással... szóval nem mindig védekeztetek. És ezt a gyerek szívja meg. Remélem a maradék ötöt felelősségteljesebb nemi életre nevelitek ne ezt a butaságot tanulják és járhatnak abortuszra párhavonta.
2019. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17%
Szia! A 2,5 évesem végig szopizott a kisfiammal, amíg pocakban volt. Úgy mentem el szülni hajnalban, hogy megszoptattam a kicsilányom, visszaaludt. Hazaérve sem tudtam levakarni, így tandemszopiztak még másfél évig. Ha becsúszott én nem lennék képes elvetetni. Meg vagy ijedve, de a sokkon túl, jólírod, hogy csak időbeli különbség van a 2 gyereked között. Most úgy érzed el vagy veszve, de ez nem így van! Testvérbabakocsi, hurcika, sok mindennel létezik élet 2 kicsivel is! A nagyok dolga pedig szervezés kérdése! Fel a fejjel!
2019. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
40%
A csávó miért nem kötteti el magát? Neki már meg van a kötelező 3 utód, neki már lehet.
2019. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Letezik ferfiaknak olyan h elkottetik magukat??? Neharagudj de en ilyenrol meg nem hallottam..
2019. júl. 27. 14:50
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, parancsolj:

[link]

2019. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
25-os koszonom a biztato szavakat,de sajnos meg az ugymond nagyok sem olyan nagyok... 5,7,8,8... es a 6honapos...ma ugy keltem fel hogy eldontottem h elvetetem.Megkerdezte a parom hogy hogyan dontottem,es elmondtam neki is h nem marad a baba.Vegtelenul szomoru lett,imadja az osszes gyeremeket soha egyet sem vetetett el...en sem erzem magam valami tul fenyesen szornyen erzem magam mar a buntudat a felelotlensegem miatt es amiatt amit tenni fogok.Alig szolunk egymashoz amiota kirobbant ez a terhesseg dolog.Vegulis elfogadja h nem szeretnem a babat,csak nagyon nehezen.
2019. júl. 27. 14:55
 28/32 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!

A válaszaidból az tűnik ki, hogy a szíved mélyén meg szeretnéd azért tartani a babát.

A húgomnak két babája közt 16 hónap van, jó barátnőmnek a 2. és 3. baba közt 14 hónap. Egyik családban sem tervezték még, és mégis jöttek. És az első két három hónap nehéz volt, most viszont szuper, hogy ilyen pici a korkülönbség a tesók között! Nagyon jól összenőttek mindkét helyen!

Nem tudom hogy a nagyobb gyerekek mekkorák, de pl én most az 5 és fel éves kislányomra egy csomó mindent rá tudok már bízni kostesó fronton is (három lányom van, 5 és fel, 3 éves és egy 6 hetes), és nagyon jó hogy apróságoknak tényleg segítség (pl. cumit ad a babának, tologatja a babakocsit, ringatja...).

Ha a párod is akarja a babát, akkor az biztos, hogy az esetleges elvetetése egy olyan seb lesz a ti párkapcsolatotokban, ami vagy nagyon nehezen vagy soha sem fog begyógyulni... viszont őt is he kell vonni a segítésbe, ezt Neki is be kell majd látnia.


Praktikusan.meg csak annyi, hogy egy többedik gyerek soha jobbkor nem érkezhetne, nagyon szuper családtámogatási lehetőségek vannak! De nyugodtan írj rám privátban, ha bármiben elkellene a segítség!


Szerintem hallgass a szívedre!

2019. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2019. júl. 27. 18:06
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Na végülis, hogy döntöttél?
2019. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!