Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy évben max hány abortusz...

Egy évben max hány abortusz lehet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 07:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Nincs korlátozva. Mondjuk az is kérdés, milyen értelemben kérdezed. Országszerte hány műtét lehet? Amennyire van kapacitása a kórházaknak. Vagy szemelyenkent? Elvileg havonta egyszer van peteeres, tehat max havonta tud valaki teherbe esni, így ebben az értelemben évi 12 lehet.
2019. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

arra gondoltam h egy embernek

akkor nincs korlatozva?

2019. aug. 7. 07:58
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
😕
2019. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lenne korlátozva? De arra számíts, hogy már a másodiknal is csúnyán fognak nezni rad. Beszekj a nogyogyaszoddal, mi lenne a legmegfelelobb védekezési mód. Pl a hormomos spirál nagyon jó hatásfokú
2019. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Ab után 6 hét szexmegvonas. Szóval olyan 2 havonta hiszen... Kaparas-6 hét-szex-erre kb 2 het mulva derul ki a terhesség ha pont volt peteeres-onnan meg 2-3 hét mire elintezodik, mert dobogó sziv kell az abhoz... Stb
2019. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Nincs szabályozva, viszont kérdés, hogy hogy fordulhat ez elő újra, miért nem tanul az elsőből és védekezik normálisan.

De lehetséges bármikor újra menni, egy ismerősöm 9x volt, mire 20 éves lett..

2019. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%
#6: Gondolod, hogy akinél egyáltalán felmerül ez a kérdés, az foglalkozik a 6 hetes szünettel? Ugyan! Hazamegy ab után, és ott folytatják, ahol abbahagyták. Nem vagyok abortuszellenes, nekem is volt, de az ilyeneket kötelezném a végleges meddővé tételre.
2019. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Igaz én csak kiszamoltam,ahogy a logikus.. .🤷‍♀️
2019. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%
8. ugyan már, szerinted megcsinálnák a művé meddővé tételt ebben a középkori ellesztő országban? Ha tudnám, hogy így sikerül elintézni, biztos bevállalnám az évi 2-3 abortuszt, megérné, de ebben a primitív országban ilyesmire hiába várnék.
2019. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem itt egy második abortusz lehetett a kérdés lényege
2019. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!