Van itt olyan, akinek volt abortusza? Szoktál visszagondolni erre, nem vagy szomorú?

Figyelt kérdés
Ritkán jut eszembe, de ha eszembe jut, egyre nehezebb érzés. 7 éve volt.

2019. szept. 10. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen volt, elég szörnyű körülmények közt és durván bántak az orvosok. Fájdalmas is volt, mert utána még kellett visszájárni és sokáig vereztem is a szex is fájt, akkor is ki véreztem. Lelkileg kB 2 hét alatt feldolgoztam, de azóta is rettegek minden szex után, nehogy terhes legyek.
2019. szept. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen, eszembe szokott jutni, gondolok rá, h mennyi idős lenne most, stb...

Nem vagyok szomorú, mert ha megszültem volna, valszeg most valamelyik pályaudvaron csöveznék, vagy már rég öngyilkos lettem volna.

2019. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem most volt nyaron. Feldolgozni sztem nem lehet, ez a seb orokre a lelkunkon marad. Egy olyan szakadek, amibe ha belenezel, mindig magaval rant. Ami utan mar nem lehetsz jo ember, orokre gyilkos maradsz. Miutan tul kellett elnem egy ilyet, azota en is olyan orszagban vagyom elni, ahol tiltjak az ilyesmit.
2019. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Miutan tul kellett elnem egy ilyet, azota en is olyan orszagban vagyom elni, ahol tiltjak az ilyesmit."


Ez úgy hangzik, mintha nem önszántadból csináltad volna, vagy tévedek?

2019. szept. 11. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem tevedsz. En akartam volna, parom nem engedte...

Neked lett azota gyereked?

2019. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Őszintén nagyon sajnálom!


Nem lett gyerekem azóta, párom nagyon ellenzi azóta is.


Nagyon igaz, amit írtál, hasonlóan érzek. Nagyon sajnálom, hogy ezt kellett tennem szegény gyerekemmel. Azt hittem az idő segít, de nem.

2019. szept. 11. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 5 éve volt, soha nem gondoltam rá, nem szomorkodtam meg semmi ilyesmi.

Tudtam, hogy ez a legjobb megoldás, a jó döntéseimet pedig nem szoktam sem megbánni, sem rágódni rajta.

Én valahogy nem tudok egy néhány hetes fejletlen embrióra gyerekemként tekinteni.

2019. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem szoktam rà visszagondolni. Jó döntés volt, nem bántam meg.
2019. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo, arra nem gondoltal, h elhagyd a parod egy olyan emberert, aki szinten szeretne gyereket?🙄

(Bevallom, en annyira szeretem az enyemet, h erte meg a gyerekrol is lemondok, de nem tudom, ez mennyire normalis🙄)

2019. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez a gyerekem, akit elvetettem, véletlenül jött. Nagyon sajnálom mint életet, hogy elvettem tőle, és mint véremet, hogy belőlem való volt, a gyermekem lett volna. De ennek ellenére én nem tervezek gyereket, nem akarok sokminden miatt, még ha kis részem szeretné is, tudom, hogy senkinek nem lenne jó, sehogyan nem lenne jó. A páromat nem hagyom el, ő az egyetlen stabil pont az életemben, ő az egész életem, egyek vagyunk úgy érzem, hét éve.


Abortuszt elkövetni legális gyilkosság, amiért életed végéig fizetni fogsz, még ha nem is bántad meg, ez a kettősség szétszakítja a lelket.


Akkora felelőtlenség volt amit tettem, pedig milyen egyszerű lett volna vigyázni.

2019. nov. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!