Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt aki abortusz után nem...

Volt aki abortusz után nem érezte a peteérést és nem volt menstruálás előtt tünete?

Figyelt kérdés

Májusban történ az abortuszom.Előtte minden mentruáció előtt erős mellfájdalmam volt és a peteérésem mindig éreztem (hasszúrás,puffadás)

Azóta 3 mentruáción vagyok túl,0 fájdalomma.Peteérést egyáltalán nem érzem.Ez azért van,mert nincs peteérésem?Megvàltozhat ennyire a testem működése az abortusz miatt?


2019. okt. 1. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ez NEM azt jelenti, hogy nincs peteérésed, hanem valószínüleg a mütét miatt megváltozott a hormonszinted. Örülj neki, hogy nincsenek problémáid újabban.

A szervezetnek az abortusz hasonló hormonális változás, mint egy szülés.

2019. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Engem egy abortusz olyan szinten megváltoztatott 2 éve ,hogy míg előtte spontán terhességeim voltak azóta minden féle bajom lett , elhúzódó vérzés stb..

Hormonok állítólag a doki szerint jók pedig hormonális gondjaim vannak, akkor a műtét nagyon megviselt és tudni kell azóta sem esek teherbe ! Van már 2 egészséges gyermekem,a harmadik védekezés mellett jött össze . Figyeld a tested biztosan van peteérésed .

2019. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem juniusban volt es en is ugy vagyok, h semmit nem erzek. Se derekfajdalom, se mellfeszules, egyszer csak megjon, minden elozmeny nelkul. De engem lelkileg nagyon megviselt a mutet😔
2019. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!