Művi abortusznál minden esetben van kaparás?

Figyelt kérdés
Művi abortuszom lesz. Van már egy gyermekem akit 2 éve hüvelyi úton szültem. A terhességem 8 hetes. Úgy tudom, hogy mivel már szültem hüvelyi úton, így a méh tágítás altatasban lesz, aztán műtét vákuum aspirációval azaz szívócsővel. Arra lennék kíváncsi, hogy a szívás után minden esetben van kaparás is?

2019. szept. 30. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen, egyfajta ellenőrzésként, hogy a vákuum biztosan kitisztított-e mindent.


Kitartást!

2019. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Istenem, nagyon félek!
2019. szept. 30. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Igen. És nem nem altatásban tágítanak, hanem ébren. Bár az abortusznál sem altatnak hanem kábítanak.
2019. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért félsz? Kábítanak, semmire se fogsz emlékezni.
2019. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne félj, elaltatnak.nem tagitanak ha már szülte. Minden rendben lesz.
2019. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Milyen gyereknek?? Abortusz során szó nincs gyerekről, van egy néhány hetes fejletlen embrió és egy már megszületett, kifejlett, érző ember akarata egyértelműen elsődleges és toronymagasan előrébb való egy embrió nem létező "akaratával" és szintén nem létező jogával szemben!!
2019. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Korhaz fuggo h altatnak vagy kabitanak.

De nem fog fajni. A hibaszazalek nagyon alacsony. Utana par napig gyenge lehetsz es verzes lesz. De gyorsan talpra lehet allni. 🙂

Ne felj nem lesz gond!

Kitartas !

2019. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

#8: Ezen nincs mit elhinni, ez tény, amivel te láthatóan köszönőviszonyban sem vagy, de ez már legyen a te problémád. :)

Mantrázd még magadnak, hogy egy fejletlen kis sejtcsomó, ami a nő méhén kívül totálisan életképtelen pontosan ugyanolyan, mint egy már megszületett, magától lélegezni képes, (tudod ami épp csak életfeltétel) önálló tudattal és akarattal rendelkező ember, hátha legalább te elhiszed. 😉

2019. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem nagyon értem miért félsz attól, ha helyesen kiürítik a méhet. Szülés után is jobb a regeneráció, ha átkaparják a méhfalat. Más kérdés, hogy egy 8 hetes magzat nem szövetdarab, csak kicsi, mindene meg van-kezei,lábai,szervei,kobakja-, csak fejlődnie kellene. De kit érdekel, neked nem kell ezek szerint. Sajnálom őt. Téged is, mert csak a problémát látod benne. Nem a gyermekedet. Pedig a lélek megjelenése nem az első tudatos mosolynál kezdòdik. A kicsi szíve 8 hetesen már dobog! Ne dugd homokba a fejed!
2019. okt. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem pl nem kapartak, csak vakuum volt. Nem is ereztem utana semmit es nem is verzett. Magankorhazban voltam.
2019. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!