Abortusz otthon C-vitaminnal?

Figyelt kérdés
A szitu: párommal együtt voltunk nagyjából az ovu napján. Kihúzta, de volt a péniszén egy kis, amikor kivette, és mondta is, hogy nem biztos benne, de lehet egy kicsi bement. Egyszerűen nem volt lehetőség gyógyszert íratni. Sok helyen olvastam, hogy a túlzott C vitamin szedés vetélést okoz. Illetve a fahéj és a petrezselyem is, de ezeket mind külföldi oldalakon olvastam. Van valaki, aki magyarban alá tudja ezt támasztani saját tapasztalat alapján?

2019. nov. 6. 20:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem akarod kinyirni magadat akkor ne.
2019. nov. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a túlzott A vitamintól sikerült elvetélnem. Bár nekem nem ez volt a célom. Terhes lettem és nem tudtam róla, mert rendszertelen ciklusom volt. A magic Hair szépségvitaminját szedtem, 3 hét késéssel pozitívat teszteltem, abba is hagytam a vitamint azonnal, de rá 3 napra megjött. Rákérdeztem a gyártónál és megerősítették, hogy a túlzott A vitamin vetélés okoz.
2019. nov. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
13: mondjuk nem lehet tudni, hogy elment volna-e amúgy is, hiszen a rendszertelen ciklus alapján borítékolható, hogy van valami hormonproblémád.
2019. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
14: persze, lehet amúgyis elment volna, és nem is azért írtam, hogy próbálja ki a kérdező, mert ehhez neki már késő. Én 1 éve szedtem megszakítás nélkül a szépségvitamint, ami alatt elég szépen túl lett adagolva az A vitamin a szervezetébe, egy vetéléshez. Legalábbis a doki szerint ez volt a legvalószínűbb, ugyanis a rendszertelen ciklusom ellenére, 2 éve már ki hordtam egy gyereket, teljesen problémamentes terhességel, úgyhogy most is arra számítottunk, hogy nem lesz gond. Lehet nem is lett volna gond, ha nem szedem a vitamint.
2019. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

15: na igen, de ez akkor is csak egy erős tipp. Sajnálom mindenesetre.


Amúgy mit mondott a dokid, bem terhesen is káros az a vitaminadag? Használt egyébként?

2019. nov. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%
16. Elvileg nem terhesen nem káros. Az A vitamint 1-2 évre tudja raktározni a szervezet. Pont miután terhes lettem, azután akartam abbahagyni amúgyis a vitamin szedését, mert letelt volna az 1 év ami után érdemes 1 év szünetet tartani. Egyébként, én szerettem, mert a terhességtől nagyon tönkrement a körmöm, a hajam, és a bőröm. Rengeteget fogytam, állandó étvágytalanságom volt, a terhesvitamint nem maradt meg bennem, úgyhogy muszáj voltam szülés után valami vitamin készítménnyel feltölteni a szervezetemet. Sokan megjegyezték így 1 év után, hogy mennyivel jobban nézek ki, sokkal szebb a hajam, kisimult az arcom, és úgy általánosságban szebb látványt nyújtok 😁 úgyhogy én meg voltam vele elégedve, az meg, hogy elvetéltem nem a vitamin hibája. A weboldalukon is fel van tüntetve, a kapszulák dobozán is rajta van, hogy terhesen nem szabad szedni a magas A vitamin tartalom miatt. Ez így alakult, nyílván ha tervezett gyerek lett volna, időben abbahagyom a szedését. Annyira nem rázott meg a dolog, nem vetettem volna el, ha megmarad, de nem is zokogok álmomban, hogy elment.
2019. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Aztajóédes...


Ha dugni van eszetek, akkor arra is legyen, hogy elcipeled a seggedet a dokihoz. Hogy nem volt lehetőség gyógyszert íratni?


Végig kell telefonálni a nődokikat, valaki csak fogad!


Amúgy meg a legjobb megoldás egy nagy pohár víz. Szex helyett.

2019. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Tehát az eseményutánit meg az orvosi beavatkozást nem kockáztatnád, de egy önveszélyes dolgot igen? Mert mégha be is válik a terved, akkor sem úgy lenne, hogy bekapsz egy szem vitamint meg elrágsz egy petrezselymet, hanem akkora mennyiség kellene, hogy attól már más szerveid is károsodnának🤦🏻‍♀️
2019. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Te idióta , buta R**C.
2023. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!