Abortusz után mikor lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem,mielőtt mindenki letámadna,hogy ezen már az eszem, mivel nem is lenne kivel. Meg különben is ez a legkisebb dolog amit kívánnék .... ://

De doki azt mondta meg védőnő is,hogy 6 hét..


Viszont több oldalon olvastam,hogy valahol 2 NAPOT írtak... :O csak lestem..milyen no az ,aki két nap után már szexel


Úristen... Mármint ezt hivatalos oldalon írták,hogy annyit várni kell. Egy másik oldal 2 hetet írt. Volt olyan oldal,ahol nőgyógyász válaszolt és ő 3 hetet írt mindenkinek . Nem értem... most akkor mi a valós? A két napot kizàrtnak tartanám,hogy normális lenne utána szexelni... :// még a két hét is...



2019. nov. 27. 01:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
14%
Három évet.
2019. nov. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a nőgyógyásznak higgy. Egyébként fura, hogy van, akinek 2 nap után van hozzá hangulata... lehet, hogy bántalmazó kapcsolatban élő nő írta, akinek nem volt más lehetősége :/
2019. nov. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 GyakoriPARTY válasza:
15%

Hiányzik az alany a kérdésből.

Orvosnak?

Római pápának?

Esetleg a meg nem születettnek...

2019. nov. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ, mikor akarsz menni a következőre...


Viccet félretéve, egy sima egészségügyi küret után is 6 hetet kell várni, ami ugyanúgy zajlik, mint az abortusz.

A hivatalos válasz 6 hét, de nem mindenki veszi komolyan, azt hiszik ez csak szülés utánra vonatkozik és hogy ez nem akkora dolog, mint a szülés.

2019. nov. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

6 hét az általábosan elfogadott, de valóban 3 hét.


Nyilván egyéni egészségügyi adatok befolyásolhatják.

Miért volt a küret..

Hol volt az embríó..

Melyik terhességi hétben történt...



Miss ab. Esetén van akinek már a következő ciklust javasolják próbálkozásra ( ha lelkileg kész rá)

De van akinek 3 hónap pihit javasolnak


6 hét szülés esetén is a várakozás, pedig az egy jóval magyobb egészségügyi trauma a méhnek.

Egy viszonylag nagy sebbel.

Míg 6-7 hetes terhesen még a méhlepény sem alakul ki..


Úgyh azvorvosodbak higgy

Ő ismeri a te aktuális esetedet

2019. nov. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem missed ab miatt volt ilyen jellegű műtétem. 6 hétig nem szabadott szexelni.
2019. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azt mondta a dokim, hogy várjam meg a következő menzeszt, és utána már lehet. Így kb 3-4 hét volt.
2019. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Mikor már nem vèrzel.
2019. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Azért ha már nem véreznék és lenne kivel se szexelnék én személy szerint,mert hát lehet belül még nem oke minden.

És lehet nem tenne jót, ha "valami" ott ki-be járkál.... :/



Ez mekkora hülyeség, hogy nem olyan nagy dolog az abortusz mint a szülés.... valóban.mert nem jön egy élet.hanem megy..De akkor is.. :'( hogy lehet ilyet mondani.. (mármint aki így fogja fel). Ugyanúgy megterheli a méhet. Szerintem...Nem vagyok orvos, de szerintem tényleg jobb betartani, minthogy utána baj legyen aztán megint baj legyen.. De nekem kedvem se lenne hozzá, meg ember sem lenne rá és nem is kéne:'D

2019. nov. 27. 10:49
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Egy abortusz maximum lelkileg megterhelőbb, mint a szülés, mivel ahogy te is írod, egy élet elmegy, tehát a legtöbb nő, még ha be is magyarázza magának valahogy, meg a környezete meggyőzi arról, hogy jó döntést hozott, a szíve mélyén tudja, hogy embert ölt. De azért egy 9 hónapig kihordott majd világra hozott baba jobban megviseli az anyuka szervezetét, 9 hónapig full fel volt borulva a hormonháztartás, a méh sokszorosára tágult, egy 10 cm átmérőjű seb keletkezik rajta a méhlepény leválása után, ami utána hetekig vérzik még, a hasizom szétnyílik, ami úgy is marad, sok esetben csak gátmetszéssel fér ki a baba feje, szinte borítékolható az aranyér kialakulása, a hüvely is 15-20 centisre tágul a szülés során, amíg ott áthalad a baba, stb. stb. stb.
2019. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!