17 éves vagyok és 9hetes terhes. Mit csináljak ha nem szeretném ezt a babát?

Figyelt kérdés

Először is ne ítéljetek el:)

Nagyon rossz ez nekem mert nem szeretném semmi képpen megszülni ezt a gyereket. Nem állok rá készen. Véletlenül csúszott be. A "barátom" folyamatosan azt fújja hogy ha megtartom megöli magát stb. És ezzel már tényleg teljesen az agyamra megy. Az elején én örültem ennek a pocak lakónak de minden kedvemet el vette már. És nagyon kezdünk eltávolodni. És én már nem szeretném ezt vele. Tényleg nagyon sokat gondolkodtam rajta. De a szüleimnek nem merem elmondani mert apám egy alkoholista. Anyukámmal mindent meg szoktam beszélni de nem akarok ezzel neki csalódást okozni. Szóval az egyetlen megoldás az abortusz. Csak nem tudom mi a menete és hogy hogyan kezdjek bele és kihez menjek ilyen téren.

Tudom soha nem fogom feldolgozni ezt az egészet de ez az egyetlen megoldás.:))



2019. nov. 17. 17:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Muszáj lesz elmondani anyukádnak, méghozzá nagyon gyorsan, mert ki fogsz futni az időből! Abortuszt csak a 12. hétig végeznek. Anyukádnak pedig azért kell elmondanod, mert még nem vagy 18 éves, így anyukád beleegyezése is szükséges a műtéthez, arról nem is beszélve, hogy fizetni is kell érte. Beszélj vele minél előbb, akár még ma!, mert nem 1-2 nap, míg sor kerülhet a műtétre!
2019. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
9%

Arra azért gondolj, hogy ha abortuszra mész, az lényegében gyilkosság. Csak legális. Neked kell egyuttelned ezzel a tudattal, nem a pasidnak.

Mindenképpen beszéld meg a szuleiddel.

Én nagyon elitelembaz abortuszt, ha rakeresel hogyan csinálják te is el fogsz borzadni mit él át az a gyermek. Igen.. Már él. Már nem csak egy sejt.

Az Örökbeadast is fontold meg.

2019. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Sokat segítene ha nem írogatnád a smile-kat egy ilyen témában, mert ez minden csak nem mosolyogni való dolog.

Anyukádnak el kell mondanod baromi gyorsan. 18 év alatt szülői beleegyezés kell és az sem ártana ha még a 12. hét előtt elvégeznék..

2019. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Igen én is unodorom az egésztől... És láttam hogy csinálják...de sajnos nincs más megoldás...
2019. nov. 17. 17:17
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Úgy tudom, mivel kiskorú vagy, az egyik szülőd beleegyezése mindenképpen szükséges. Megértem, hogy szeretnéd anyukádat megkímélni, de attól tartok, ez nem lehetséges. Mivel 9 hetes vagy, igyekezned kell, nehogy kifuss az időből. És ne aggódj, túl fogsz jutni rajta, nem olyan szörnyű, mint amilyennek egyesek lefestik. Fel a fejjel, légy bátor, beszélj anyukáddal. Drukkolok neked.
2019. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%

Azért itt a sokan elmehettek a fenébe! Ugye ti mind 17 evesen marha felelősségteljes döntést hozzatok...nem hibáztatok ugye? Miért jobb ha megszuli aztán elcseszi az életet, minthogy most lemond az embrióból és valószínűleg elég erős lecke lesz ez neki amit egy életre megtanul és később mikor már készen áll rá felelősen döntsön. Aki meg a másik anyjának a bantasaval példálózik azért nehogy már párhuzamot vonjunk.

Kérdező! Nem vagy rossz ember! Szólj anyukadnak nehogy kicsúsz az időből, a többiek meg szégyelljék magukat, hogy így nekiesnek egy idegennek aki ráadásul meg kiskorú, Ti biztosan mind nagyszerű emberek vagytok!

2019. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%
Igen SZERINTEM nem lesz rossz ember.. kíváncsi lennék itt a sok okosra, 17 évesen, alkoholista apával és ki tudja milyen egyéb körülményekkel ti hogy szülnétek és nevelnétek fel egy gyereket..
2019. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%

Na mar van onkent jelentkezo aki felneveli, ugye #2-es?? Jaa hogy akkor mar nem is lennel annyira ellene az abortusznak mi??


Kerdezo anyukasnak muszaj lesz elmondani

2019. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Az az ember, aki rád akarja erőltetni az akaratát azzal, hogy megöli magát, az érzelmi zsaroló! Jobban jársz, ha lapátra teszed, hiszen nyilvánvaló, hogy nem számíthatsz rá sosem! Neki csak a kényelme, pénze, ideje a fontos, te meg gyötrődhetsz eddigi életed legfontosabb problémájával, lelki kínjaival.
2019. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
Csak legyszives kérdező, ezután legyél okosabb, irass gyógyszert vagy ha nem, mindig huzass óvszert, h a srác nem akarja akkor hagyd ott, nincs olyan h időben kiveszi...
2019. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!