Abortusz után mikor lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem,mielőtt mindenki letámadna,hogy ezen már az eszem, mivel nem is lenne kivel. Meg különben is ez a legkisebb dolog amit kívánnék .... ://

De doki azt mondta meg védőnő is,hogy 6 hét..


Viszont több oldalon olvastam,hogy valahol 2 NAPOT írtak... :O csak lestem..milyen no az ,aki két nap után már szexel


Úristen... Mármint ezt hivatalos oldalon írták,hogy annyit várni kell. Egy másik oldal 2 hetet írt. Volt olyan oldal,ahol nőgyógyász válaszolt és ő 3 hetet írt mindenkinek . Nem értem... most akkor mi a valós? A két napot kizàrtnak tartanám,hogy normális lenne utána szexelni... :// még a két hét is...



2019. nov. 27. 01:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

"legtöbb nő, még ha be is magyarázza magának valahogy, meg a környezete meggyőzi arról, hogy jó döntést hozott, a szíve mélyén tudja, hogy embert ölt"


Kérlek ne beszélj már ekkora baromságokat! 🤦🏽‍♀️ Nem kell bemagyarázni semmit, aki abortuszra megy, az önként megy és azért mert számára az a JÓ választás! Mindenkinek megvan a maga oka, én pl munkám miatt rengeteg abortuszossal találkoztam már és egyetlen egytől nem hallottam még, hogy megbánta volna akár csak egy kicsit is. Sajnos nekem is volt mar, mikor gyógyszer mellett terhes lettem és életem legjobb döntése volt az abortusz, ugyanis egyetlen porcikám sem vágyott gyerekre. Ennek 10 éve és soha nem bánkódtam miatta.

Ugyanis az ember a jó döntéseit nem bánja meg! Max az, aki nyomás hatására ment el, de aki magától, külső befolyásolás nélkül dönt úgy, hogy számára ez a jó út, az az esetek nagy többségében nem bánja meg. Ez az egyik, a másik pedig az, hogy az abortusz még csak véletlen sem említendő egy lapon a gyilkossággal/emberöléssel, lévén hogy nem az. Legyünk már tisztában alapvető dolgokkal, mielőtt ilyeneket kijelentünk...

2019. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Félreértettél..,

Nyilvàn nagy dolog a miss ab és az abortusz is


De

Míg a szülésnél vsn egy sokszorosárs nőtt méh..van egy méhlepénnyi seb a méhen

3-4 de akár 5 heti vérzés ( amihez tenns kell az elején)

Egy gyerekfejnyire (30-38 vm kerület) kinyílt méhszáj/ hüvely


Addig az elöbbi esetekben van egy méhnyálkahártyától megtisztított méh, valószínűleg méhlepény még nem teljes sz kb a 11-12. Héten alakul ki annyira, hogy a progeszteront pótolja a ssárgatest helyett Nyilván a beágyazódás helye az ottvan a méh falán...de egy 13"2 hetes maguat 6 cm míg egy újszülött 50 körüli.

A mészáj a szívócső méretére vagy a küretkanál méretére tágítódik csak.


Ez tény..

A két dolog nem összehasonlítható fizikai trauma



Lelkileg pedig egészen más lapra tartozik, de nem ez volt a kérdés...


Nem emlékszem hányadik voltam

2019. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2019. nov. 27. 22:47
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Mutet utan egy hetre elmentem a magan nogyogyaszomhoz, o rendben talalt mindent semmi panaszom nem volt elotte es utana sem. Ugyh mondta h papiron 3 het de mivel nem talalt semmi kifogasolni valot 2 hetet vartam osszesen. Azota sincs semmilyen problemam es azota is megjon napra pontosan.
2019. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
Ha nincs probléma két hét, de akkor is csak óvatosan, ha van de nem komoly akkor egy hónap után lehet
2019. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ez érdekes

Én 3-6 hétről tudtam

Köszönöm a válaszokat

2019. nov. 30. 00:50
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
Igazából bemész és a papiron amit aláiratnak veled szerepel
2019. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%
Kedves 11es! Azert mert Te egy pillanatig nem bankodtal, ne gondold mar, h masnak is ilyen konnyen megy ez!! Meg h a jo donteseinket nem banjunk meg, konyorgom nem gepek vagyunk, programok szerint. Lehet, az abortusz egy adott helyzetben a legjobb dontes, de akkor is egy nehez dontes, amit akarhogy nezunk.
2019. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
6 hét
2019. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én is 6 hétről tudok,pont ma 4 hét.. :'( ... :'(
2019. dec. 13. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!