Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi ideig tart egy abortusz...

Mennyi ideig tart egy abortusz műtét?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
5 perc
2019. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
attól függ. Kb 15 perc
2019. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
A műtét hamar meg van, de be kell feküdni reggel és délig pl semmi esély rá hogy bejuss a műtőbe, (ha jön egy szülés közbe, akkor az élvezz elsőbséget és neked tovább kell várni) utána még három órát legalább bebttartanak az altató miatt, meg van ahol már előző nao be kell feküdni
2019. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
A műtét 10 15 perces, én azelőtti nap befekudtem a laminaria miatt (ha még nem szültél neked is tesznek fel) és másnap délelőtt műtöttek. 5 oraval műtét után engedtek haza
2019. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se szültem de nekem tabblettát raktak fel laminária helyett és azna0 mentem be
2019. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vizsgálat, ha van szív hang, erről igazolás, lebeszélési próbálkozás, csekk befizetés, tágítás, altatás, maga a műtét nincs 10 perc, legalábbis az egyes számúban nincs. Ébresztés, megfigyelés. Saját labadon távozhatsz, ha nincs komplikáció.

És miért lenne komplikáció, napi 100at csinálnak Magyarországon. Van benne rutin.

2019. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!