Abortuszom lesz a héten. Szerintetek jogosan várom el hogy mondja el a szüleinek, még a műtét előtt?

Figyelt kérdés
Barátom 18 éves. Hárman tudunk az esetről az édesanyámmal, az ő szülei külföldön élnek és jövhéten utaznak haza pár napra. Szerintem ugyanannyi joguk van tudni az esetről mint az én anyumnak, hiszen jóban vagyunk/vannak egymással

2019. febr. 26. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, miért kellene erről bárkit is értesíteni.
2019. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg nincs közük hozzá.

Anyádnak se lenne, ha elmúltál volna 18, és nem kéne az engedélye hozzá.

Min változtatna a dolgon ha az ő anyja is tudná? Mit akarsz ezzel elérni?!

2019. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi erővel az apád miért nem tud róla?
2019. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Jah, gondolom azt várod, hogy majd az ő anyja lebeszél téged/pasid erről vagyis anyádat, mert ugye te meg akarnád tartani, anyád,meg a pasid nem.
2019. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem varod el jogosan.

A pasid felnott embernek szamit, minek terhelje ezzel a szuleit lelkileg abban a par napban? Neked mivel lenne jobb, ha elmondana?

En sem mondanam el, szerintem jobb is, ha nem mondja el!

2019. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Miért lenne jó neked ha megutálnának a pasi szülei?
2019. febr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
"Szerintetek jogosan várom el hogy mondja el a szüleinek, még a műtét előtt?" - NEM. Ha mindenáron tudatni akarod velük, mondd el te...
2019. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem varod el jogosan! Nekem is volt abortuszom, mert nem szerettuk volna megtartani, en anyunak elmondtam, mert vele mindent megbeszelek, de eszem agaba nem jutott volna, hogy akkor az (azota mar ferjem) is mondja el a szuleinek! Minek? Mire lenne jo?
2019. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se legyenek ilyen elvarasaid. Minnel kevesebben tudnak errol annál jobb, hidd el nekem !
2019. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Én anyuval se beszéltem meg. 18 voltam, és nem volt olyan a kapcsolatunk.
2019. márc. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!