Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van olyan, aki megbánta, hogy...

Van olyan, aki megbánta, hogy megtartotta a babát és nem ment el abortuszra?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Unokatesóm. Fiatalon, 21 évesen lett terhes. Sokat filozott rajta, hogy mi legyen, a párja nem akarta, de ő valamilyen érthetetlen felindulásból úgy gondolta jó ötlet lesz egyetem alatt, a semmire megtartani, mert hát a szülei segítenek és hátha a srác is meggondolja magát. Hát nem így lett, a srác egyből lelépett, ő meg ott maradt egyedül teljesen kiszolgáltatva a szüleinek, akik amúgy nem gondolták, hogy majd konkrétan nekik kell felnevelni a gyereket.

Hát azóta már ezerszer megbánta, hogy nem ment abortuszra.

2020. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Én csak olyat ismerek aki az abortuszt bánta meg
2020. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Több barátnőmnek is volt abortusza, soha egyik sem bánta meg, sőt. Mai napig jó döntésnek tartják.

Ellenben van egy két olyan ember a közvetlen közelemben, aki azt mondja bár másképp gondolkodott volna anno, mert ha tehetné tuti nem szülne.

2020. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na igen, csak ezt nem vallják be. Az ember nem tudja mire vállalkozik és viszonylag hamar dönt egy egész életre, majd ha ott van már, akkor nem tudod visszacsinálni
2020. jan. 15. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha már valaki egyáltalán elgondolkodik az abortuszon, annak oka van... Tehát lehet hogy soha nem vallja be, de valószínűleg annak a gyereknek jobb lett volna még sem születni...
2020. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Több baràtnőmnek volt abortusza, egyik se bànta meg . A gyerekvàllalàst viszont többen is...sokan tehernek élik meg, és bàr szeretik a gyerekeiket, azt mondtàk, ha újra kezdhetnék, eszükbe se jutna vàllalni.
2020. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
82%

Csatlakozom a hatoshoz.

Én is pont ezt hallom, hogy persze szeretjük, imádjuk a gyerekeinket, na de ha elölről kezdhetnénk....

Abortuszt viszont még egy barátnőm se bánt meg.

2020. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kései Sirató ***** válasza:
65%
3 ismerősöm nem bánta meg, 1 barátnőm megbánta, ő azért bánta meg, mert utána nem esett teherbe, bárhogy is szeretett volna. Szóval évek óta nem jön össze neki az újabb terhesség.
2020. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem bántam meg, pedig 18 voltam. Apukaval , aki ma mar a ferjem es azóta mar 3 gyermekem apukája , mindketten dolgoztunk es mire született a pici, külön éltünk, önellátóak voltunk.

Ha ujra kezdhetnem, akkor is ugyanígy csinálnám.

2020. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Hallottam már olyanról családon belül, aki nyíltan bevallotta, hogy nem tudta mire vállalkozik, mikor gyereket szült és hogy mai fejjel biztos nem szülne.

A fodraszomnak 2 pokolian rossz gyereke van, mikor nála vagyok, tuti valamiért mindig átjön az egyik hisztizve (otthon dolgozik). Olyankor rámnéz és mindig csak ennyit mond: figyelj, én nagyon szeretlek téged, szóval higgy nekem: NE SZÜLJ!! 😅 Ezen mindig nevetek, szegényt tök sajnálom.

Amúgy nekem abortuszom már volt és nem bántam meg (főleg mikor pl találkozom a fodrászom bömbölő fiaival), ma se döntenék másképp.

2020. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!