Az abortusz nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Nyilván ostoba kérdés ostoba válasz. Érdekelne azoknak az embereknek a véleménye akik ÁTÉLTÉK! Szeretném tudni lelkileg aki mondjuk nem szerette volna megtartani és elvetette nem-e bánta meg? Vagy nem-e viselte meg? Emellet fizikai tapasztalatokra is szükségem lenne hogy fájt e es ha igen meddig. :) 21L

2020. febr. 9. 23:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

8-as! Én vagyok a 9-es válaszoló. Volt utánad egy komment ami úgy szólt, hogy "A babának? Igen, neki nagyon fáj.", vagy valami ilyesmi, ahogy az egyik válaszoló is írta már. Neki szólt a kommentem, mert nem bírom amikor a hasonló okoskák jönnek bűntudatot kelteni a hasonló kérdéseknél, mintha nem lenne épp elég baja a Kérdezőnek ilyen esetben.

Szóval, nem neked szólt, hülyén jött ki, bocsi. :D

2020. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, kedves utolso( ez még nem egy baba 5-6 hetes kis kezdodmeny) nem en vagyok vagyok az elso es szerintem nem is az utolso aki abortuszt csinaltat, nem vagyok kész egy gyerekre és vedekezes mellet is becsuzhatnak nem vart dolgok, nem vagyok felelotlen. Nem lennek jo anya ebben a helyzetben a parkapcsolatom m stabil, az anyagiak es a karrierem sem stabil annyira hogy megtartsam. Emellet fejben sem vagyok eleg erett 21 evesen egy gyerekhez. Lehet hogy a kis sejtcsomonak ahogy irtad igen neki lehet hogy “faj” de o nem egy baba es lehet a kesobbiekben ha megtartanam jobban fajna neki vagy esetleg fajdalmat okoznek neki a jovoben azzal hogy nem vagyok eleg erett es onfelaldozo egy gyerekhez 21 evesen.
2020. febr. 10. 14:27
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
#17es milyen babának??! Vegyél már a kezedbe egy biosz könyvet, legalább életedben most először. Semmiféle baba nincs, EMBRIÓ van, ami NEM ÉREZ FÁJDALMAT az abortusz pillanatában, bárhanyszor is böfögitek ide a vadbaromságaitokat!!
2020. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Szia . Nekem sajnos 2 abortuszom volt. Az első nagyon fájt! Vagyis a tágító pálcika felhelyezés. Utána altattak . A másodiknal is fájt a pálcika. :/ de ennyi . A lelki fájdalom nekem később fel év mulva jött elő. :( de túl lehet rajta lenni . Az elsőnél nem volt lelki fájdalmam. A másodiknal igen ,mert megmutattak ultrahangon és mondta a doktornő milyen szépen megtapadt stb. Nem akar menni . Na az súlyos volt . :( de at veszelheto. Ha nem vagy ra kész,ne tartsd meg. Ennyi. :)
2020. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj, nem fáj. Max a tágítópálca, de túl lehet élni. Engem lelkileg sem viselt meg, nem akartam azt a terhességet, eszembe nem jutott volna, hogy megtartsam. Számomra az abortusz volt a legjobb döntés. Barátnőm szintén ugyanígy volt, ő sem zuhant depresszióba utána, mai napig jó döntésnek tartja.
2020. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

2x volt. A tagitas nagyon faj mind a kettőnél. Elsőnél mutet utan másfél hetig elviselhetetlen gorcseim, fajdalmaim voltak, nem birtam, parom bevitt az ambulanciara, kiderult szovetdarab maradt es gyulladasom lett. Irtak fel antibiotikumot. Kb egy evig nem mertem sotetben lenni, egyedul aludni, depresszios voltam, de leginkabb az viselt meg ahogy a korhazban bantak velem es sok volt a vér, a látvány nekem sok volt ez az egész, ahogy karomkodtak a nogyogyaszok es ahogy felpofoztak az elottem lévőt altatasbol..

A masodiknal nem voltak eros fajdalmaim csak sokaig vereztem, lelkileg is konnyebb volt, csak a szex romlott meg. Azota kerulom a szexet es intimitast.

Erősödött bennem a kisbabak,terhesek, gyerekek utani utalat es undor. Es soha, de soha nem szeretnék gyereket. Soha nem akarok szulni es teherbe esni.

2020. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

nem nem fáj

Viszont utána ne erőltesd megg magad mert az rossz lehet

2020. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon.
2020. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%
És mégis ugyan mi fáj benne olyan nagyon..? Altatnak, semmit nem érzel, max a tágítópálca fájhat, de túl lehet élni. Nem kell feleslegesen rémisztgetni a kérdezőt, minimális fájdalommal jár egy abortusz, marha egyáltalán van bármilyen fájdalom is!
2020. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Magzatepítes?!?!?!

Wtf.

.

..

2020. febr. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!