Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz ellenesek, ti szülnét...

Abortusz ellenesek, ti szülnétek olyan orvosnál, aki végez abortuszt is?

Figyelt kérdés
Megkérdeztétek előtte a fogadott orvost vagy "nem számít" ?

2020. febr. 7. 12:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Igen, hisz miért is ne szerinted ?
2020. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Minden orvos legalább a szakvizsgáig végzett abortuszt.
2020. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Ez a munkája, hozzátartozik a feladaköréhez.

Semmiben nem befolyásol

2020. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
🤦🤦🤦
2020. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
2,3 ez nem így van. Minden orovosnak joga van megtagadni az abortuszt még a hatályos magyar törvény szerint is.
2020. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Szülnék, de nem szeretnék róla tudni, szóval biztos nem kérdeznem meg. Amúgy sincs hozzá közöm.
2020. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem minden orvos legalább 1x csinált mar abortuszt. Én nem vagyok ab párti, de engem aztán nem érdrkel, hogy a multban mit csinált, az már megtörtént, nem lehet rajta változtatni.
2020. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
Persze, miért ne...? Semmi törvénybe ütközőt nem tett, az abortusz ugyanis nem gyilkosság. Ez is a szakmájahoz tartozik, ez van. Ilyenen nem akadnék fenn, nem attól lesz rossz vagy jó orvos, hogy végez-e abortuszt!
2020. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Nah....amikor már azt hittem, hogy a retardárium minden kérdését feltették már itt a magzatfanatikus szüjjémán-nácik akkor bumm, sikerül valami újat alkotni....

Nektek miért annyira fontos a problémakör, hogy ki hogy mennyit mikor miért csinált vagy csináltatott abortuszt? Annyi purdét szülök amennyit akartok, senki nem kényszeríti rátok, senki nem nézetei veletek vagy kéri hogy kísérgessetek abortusz rá nőket... miért kell beleugatni mások életébe? Inkább az élő gyerekeket védjétek, van mit tenni!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Kezded kapizsgálni mire célzok?

2020. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Már miért ne szülnék?! Az abortusz a szakmajuk része, nem értem miért kellene ezen fennakadni. 🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2020. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!